Jump to content
rulemaker

Идеи за тунинг на 6г. хетч.

Recommended Posts

Ами какво да коментирам. Давайте, топката е във вашите ръце.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че ще ти оспамя темата, но въпроса ти е крайно глупав. Според мен е неправилно да искаш съвет как да си тунинговаш собствената кола. Та нали ти ще си я гледаш, ти ще си я караш? Рови се в интернет, в частност Чичко Гуугъл, и там пиши 6gen. civic tuning, или версията на колата ти, понеже не знам как бяха 6ген. Гледай снимки, виж какво ти харесва и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много си прав ,това си е много лично, кои както си иска така си прави колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много си прав ,това си е много лично, кои както си иска така си прави колата.

всеки трябва да си е прави като му е на сърце, друг е въпроса ако нямаш лично мнение..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги до известна степен сте прави, но все пак докато не видиш едно нещо как стои няма как да си избереш ;)

имаше една подобна тема за оптичен тунинг на 5 генерация (май за седанчета) и според мен се получи хубава темичка, защото много хора пуснаха по 2-3 много добри снимки :P лично аз още не съм правил оптичен тунинг на моята, но имам поне 50 снимки с идеи :P

та за колегата rulemarker ето някоя и друга снимчица. моят съвет е да я свалиш ако това няма да ти е голям проблем и да и сложиш ени баници да изпълнят калниците (примерно 205 отзад) :P но това е моето мнение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

добре изглеждат нали :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори доста добре! Иначе точно това беше идеята ми всеки който има да пусне по някоя снимчица на наточена 6 ген.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен 4е кара6 жените да те желаят би ли пуснал снимка на колата си,мога да ти споделя как я виждам аз 'барната' ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fido

какъв двигател ти е хондата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен сток е наи готино/но това е моето мнениеВ Хамерика на такива коли/които имат сток вид,но са резачки /им викат sleepers/демек пантоФи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези снимки които аз съм пуснал са точно на някви американчета от форума honda-tech.comтехния JDM style се изразява в тваниска, най-много някои лип, и много силов туниг :) красота ! и всичките са DOHC VTEC :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[знам че темата е за друго,но искам да попитам нещо:карам хонда сивик 95 г. тъй като този модел изключително много ме кефи,но нещо не ми допада отвътре(таблото по точно),и тогава се зарибих да го сменя с табло на хонда CRX 95г.,което е невероятно,много е яко и ако може да се монтира на сивика ми мисля че ще и стои перфекно.моля ви някои ако може да помогне ,да пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cekleov

прави сте всеки си има право на мнение но най важното в тунинга е да си струва след това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...