Jump to content
ReSPecT

Биелни Лагери на Сивик

Recommended Posts

Искам да попитам по вещите хора в ремонтите на мотори биелните лагери на D16Z9 подлежат ли на смяна защото един маистор ми искара акъла като ми каза че не може да се сменят ами направо нов мотор се слагало. Така ли е не ми се вярва да не подлежи на ремонт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ще е първия двигател дет не подлежи на ремонт. Би трябвало да си се сменят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Soichiro

Пази Боже от такива "майстори" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те тези са толкова майстори,колкото аз съм пилот на самолет! :cool: сменят се много ясно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Този сигурно е от разбирачите, дето твърдят, че на японките всичко е капсуловано! Тях ги обичам най-много.Ама стига, че оак**** темата на човека.Sorry!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото хубаво бла бла ама на мен ми трябваше компетентен отговор някои да каже как стоят нещата с отремонтирането на проблема с биелните лагери дали вала ако е износен подлежи на ремонт и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

валка бате за биелни лагери ли стана работата??? да е...а гадна работа ама за тия неща или ми се обади или иди направо при вилхем или при стефан Лудия в СБАто

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

брате - вала трябе да се измери и тогава може да се каже със сигурност дали е за шлайф-а за лагери мисля има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ще е първия двигател дет не подлежи на ремонт. Би трябвало да си се сменят.

Така си мислиш защото не си имал близка среща с Форд Пума 1.6 :P Лагери за него не се предлагат,но за сметка на това от Форд :) са решили,че трябва да ти предложат цял блок само срещу няколко хилядарки :P На въпроса на колегата,ремонтни лагери се предлагат и вала може да се шлайфа друг е въпроса колко качествено ще стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Някаква ориентировачна цена може ли да кажете за едни лагери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

с лилавото купе от нащте май сменя лятото лагери - требе да го питаш от къде ги взе и колко-и май тук във форума някой предлагаше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...