Jump to content
Guest Al_Capone

24.02.08 Месечна София

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Уважеми колеги от София, тази седмица е последната неделя от този тъй кратък месец! Да не забравяме за нашата месечна среща - 13:00 часа на 24.02.08 зад Булгарплод. Уелкъм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда. ша зема да доода :D ше турнем големите джантета да им изтупам прахта че с тия грозни 14ки ме е е срам да идвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте един лилав сивик 5ген купе с надписи по предния капак на срещата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Призовавам мото - частта на фенклуба да се яви подобаващо! :D Кой с Хонда, кой без - да е на 2 колела. Времето мисля е подходящо.Аз още се чудя как да се появя ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда. ша зема да доода :D ше турнем големите джантета да им изтупам прахта че с тия грозни 14ки ме е е срам да идвам ;)

Колега аз какво да кажа с 13-те :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, живот и здраве ще се видим ;) 13-ки РУЛЗ :D;);) Мойте са си супер :D отиват ми на очите ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мой да тура жантите аку нима мързи, чи мноу грознъ мойта :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4G Тийм-а... дайте да се посъберем повечко този месец, като за снимка, а :plane::plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да дойдете с повечко апарати, че имам пълен багажник с подноси тенкс ту РоудРацера! /че гу черпа бира/. :blink: Тоя път вход в Хондата 1 лв. за дами естествено безплатен. ;) Всички събрани пари ще идат за благородна кауза - закупуване на още табли...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отправената обява,която видях на предния капак на колата си :blink:Ще дойда и аз,че от доста време се каня а все излиза по нещо за вършене,но този път съм там ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехех аз вече ще си пия кафенцето там :blink: така да се каже на 2 крачки ще ми е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отправената обява,която видях на предния капак на колата си :blink:Ще дойда и аз,че от доста време се каня а все излиза по нещо за вършене,но този път съм там ;) !

Бате ти верно ли я видя бе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отправената обява,която видях на предния капак на колата си :PЩе дойда и аз,че от доста време се каня а все излиза по нещо за вършене,но този път съм там ;) !

ами, ще се радвам да се запознаем ;) аз я написах :blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще съм на изпит в София сутринта и може да навия брат ми да отскочим ;) една сива примера ако мярнете - ние сме ;)той е от фенклуба на събратята нисан ама има нещо хондаджийско и в него :)проблемът е че никой не познавам :P и като дойда ще се въртя като пумпал наляво и надясно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не се притеснявай, добре сте ни дошли и двамата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕ писна ми,къде са хората с Прелюдите ве,мийте шлеповете и в неделя на събора :cool::cool::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще съм на изпит в София сутринта и може да навия брат ми да отскочим :P една сива примера ако мярнете - ние сме :)той е от фенклуба на събратята нисан ама има нещо хондаджийско и в него :Dпроблемът е че никой не познавам :tease: и като дойда ще се въртя като пумпал наляво и надясно :tease:

Няма от какво да се притесняваш фингър отбора ще ви приветствме както трябва... Ще ни познаеш по една връткаща се синя 5-та на табли и една 6-та :) Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път никви табли за вас щом не ме включвате в сметките Публикувано изображение

 

 

Не се ли засрами бе, Ню...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tease: извинявам се... Абе ще ни познаеш по таблите :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дел соли ще има ли я кажете сега :tease: мисля да принеса един тая неделя на срещата- черничък :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Перхидроле теб те отрязахме, направихме връзка с крайния човек и отрязахме посредника. Cut the middle man we say, work directly with the provider ... "Blow" ... Та и ние така, отрязваме те, работим директно с Рацера, повече табли за нас... За всички чуждоградци, добре сте ни дошли, както каза Дона ... :tease:

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕ писна ми,къде са хората с Прелюдите ве,мийте шлеповете и в неделя на събора :):):tease:

Как бе тука сме, аз вчера свърших тая работа с миенето та чак и една паста му ударих и сегаа..... нема такава мускулна треска. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се отскубна от работа ще дойда и аз да напраа сефтето..

Редактирано от boba7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там:tease: имам само една молба някой ако може да донесе един стикер на клуба ,че вече почти година я карам хонделата а нямам лепенка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дел соли ще има ли я кажете сега :) мисля да принеса един тая неделя на срещата- черничък :)Разбира се,аз и ти ставаме двама.............................и това е :)

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях я обаче чак като спрях пред университета. :) И то добре че по случайност се загледах,да знам да не си мия колата та да мога да виждам кат ми пишат и другия път покани :) 10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

ЕЕЕЕЕ писна ми,къде са хората с Прелюдите ве,мийте шлеповете и в неделя на събора :):):)

колега тук съм ;) и ще дойда за парви път , да се запозная с вси4ки вас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Хайде да повдигна темата случайно ако някой е забравил месечната е днес! 13.00ч на паркинга зад булгарплода на който му е на път да заповяда в 12.00ч на ЕКО-то /на бул.България/на кафенце и от там ще тръгнем към и половина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опалаа, добро стана, хареса ми срещата. :D Имаше отново 200 коли, естествено не можеше да минем без най-наказателните голфове, които можеха да се намерят да поскъсат някоя и друга слаба хонда. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и малко сним4ици ,а по касно ще опитам да ка4а и клип4ета ,ама ако успея :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...