Jump to content
Guest Martinez

Accord Автоматик

Recommended Posts

Guest Martinez

Колеги, Интересува ме кои модели двигатели на Аccord 5 ген са автоматик.Ако някой знае да не си мълчи а да казва :drunk:Също ме интересува какви са отзивите за автоматиците (автоматите :worthy: )?Благодаря предварително

Редактирано от Martinez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sasheff

Martinez здравей карам Акорд автоматик голям кеф е (само дето е 3 ген) доколкото съм чувал са много здрави автоматите на Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Martinez здравей карам Акорд автоматик голям кеф е (само дето е 3 ген) доколкото съм чувал са много здрави автоматите на Хонда

Мерси Sasheff,Имал ли си досега някакви оплаквания или проблеми с него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lusi

При японските автомати няма да намериш производствен двфвкт или нещо типично което се разваля. Те са N1. Ако сравниш автоматик на honda или mitsubishi с WV или Opel веднага ще усетиш разликата. Японския автомат е много по-динамичен, много по-гъвкав на пътя. Докато при немските ако решиш да изпревариш можеш да си прочетеш молитвата преди това и след това да разчиташ на късмет и лоялност от страна на другия шофьор:worthy:). Японския автомат е стабилен както когато изпреварваш, така и в завой и когато спираш. Управляваш си колата сигурно както, когато си с обикновенни скорости. Голямо удоволствие е да караш японски автоматик, само да му свикнеш:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

Карам вече втори Сивик автоматик и съм много доволен. Не знам дали има принципна разлика между автоматиците на Сивик и Акорд..На старото Сивиче (82г.) предния собственик беше счупил автоматика щото закъсал в сняг и го лашкал напред-назад. После намерил на старо с който аз карах 5г. без проблеми. Между другото, стария собственик на 6-тата генерация си беше купил нова Тойота Корола автоматик и според него Хондата била много по-пъргава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

A дали случайно някой не знае кои двигатели от 5 ген са с авт. скорости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя акорд е типтроник и нараво чупи вратове като ритна педала.Много ме кефи. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега , гледай малко датите на темите в които така вещо се изказваш ..тази е от 2005-та :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...