Jump to content
Geue

Проблеми с хидравликата при студено време

Recommended Posts

Имам проблем с хидравликата при -10 -15 волана се върти изключително трудно докато не позагрее все едно съм откачил хидравличната помпа. Според мен ми е гъста хидравличната течност и трябва да се смени но дайте някъкви идеи по-запознатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е същото, не вярвам да е от гъста хидравлична... сигурно има параметри при какви температури работи в норма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисля че е от това .служебната корса която карам напоследък и тя прай фасони .едвам завартам волана,а тя няма хидравлика!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисля че е от това .служебната корса която карам напоследък и тя прай фасони .едвам завартам волана,а тя няма хидравлика!!

Там проблема предполагам е друг незнам. Мойто изглежда повече на хидравлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е при всички коли,няма кво да се чудите :)

демек просто хидравличната течност става по-гъста при ниски температури което е нормално.това което казжаш звучи доста успокояващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ок.,тъпата корса няма хидравлика!!! рейката начи и е замръзнала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ,а ако се смени маслото с ново пак ли ще е така?Питам защото и мойта първите 5мин едвам помръдва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е при всички коли,няма кво да се чудите :)

Дано да е така, ама миналата година не помня да ми е било трудно въртенето, пък и тогава имаше студове. Иначе аз смених хидравличната течност точно с надеждата да се оправи, ама не виждам някакво кой-знае какво подобрение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе съвсем нормално е тва. Конструктивна особеност е.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geue

не е от хидр. течност.

А от какво е според теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които казват, че е нормално - Нищо общо с действителностаНямам никаква разлика в усилието за въртене на волана независимо от температуратаКогато завъртам на място волана чувам лек шум от натоварването на помпата. Също е еднакъв и на студено и на топло. Също е еднакъв на студен и на топъл двигател. Не, че рейката има отношение към загряването на мотора, но предполагам, че и тя за преблизително същото време работа си докарва работна температура

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от хидр. течност.

А от какво е според теб.
ами незнам, гадай. аз казах че служебната ми НЯМА ХИДРАВЛИКА!!! и пак е така като е кочан навън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...