Jump to content
faraon

едно въпросче

Recommended Posts

Здравейте имам едно въпросче, но незнам дали тука е подходящото място да пусна темата.Ако все пак някой иска да помогне да пише.Имам Хонда Сивик 1.6i LS 96 г,че въпроса ми е какво значат тези символи LS. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме интересува какво значат, някои да знае ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Това е код за двигателя и оборудването на колата - при вас (почти съм сигурен, че питате за англичанки - 5 вр хечбеци) означава 1,6л мотор без втек и мощност 113к.с. На същите коли се монтират и 1,6 SR които са 1,6 с втек система и са 126к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е код за двигателя и оборудването на колата - при вас (почти съм сигурен, че питате за англичанки - 5 вр хечбеци) означава 1,6л мотор без втек и мощност 113к.с. На същите коли се монтират и 1,6 SR които са 1,6 с втек система и са 126к.с.

Точна за англичанките става въпрос.Благодаря за отговора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е код за двигателя и оборудването на колата - при вас (почти съм сигурен, че питате за англичанки - 5 вр хечбеци) означава 1,6л мотор без втек и мощност 113к.с. На същите коли се монтират и 1,6 SR които са 1,6 с втек система и са 126к.с.

колега тъй както си започнал , изброй и други означения който знаеш. сигурен съм че ще има хора, който ще го оценят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво да си затормозяваш излишно мозъка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ги напляскаме набързо и накратко. Те са много, а и са си отделни за различните производства - японско, американско, английско ..Ще ги нахвърлям само в поредност от по-слаби, към по-силни. Японски за 5 ген: VEi, LSi, ESi, VTiUS за 5 ген CX, DX, LX, EX (по-късно при 6ген ВТИ-ката там е Si )и т.н. който има повече нерви да дообяснява!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...