Jump to content
vex

Датчик за колан

Recommended Posts

Е много ясно че има датчик само за шофера... представяш ли си ако пищи всеки път като се возиш сам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много ясно че има датчик само за шофера... представяш ли си ако пищи всеки път като се возиш сам ;)

;) 10x май не се бях замислил достатъчно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нали би трябвало да има датчик дали въобще е седнал някой ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нали би трябвало да има датчик дали въобще е седнал някой ??

Няма такива датчици. Слагат се само за шофьора и са в заключващия механизъм на колана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

В новите коли ( и някои от 2001г. още ) пищи за несложен колан и за пасажера. В седалката му има кантар. Изглежда като метална решетка. Елементарно е, но е доста скъпо ако се прецака ;)

Е ако съм си пазарил плодове например, и ги сложа на дясната седалка... трябва да пътуват с колан ли? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BurZz

Ако тежат достаъчно ( маи 25 кг беше ) - ДА!Може и да е смешно ма така се получава. Имали сме различни проблеми с тоя кантар. Понякога пищи постоянно, понякога не бачка... Все пак е рядко срещан проблем де. Да не си помислите че е всеки ден ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Има "теглови сензор"за пасажерското място.За първи път се монтира на КА9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razor

да, точно за такъв сензор си мислех, но дали има на accord-a??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTO.YAKATA

Що не пробваш дали има такъв датчик? Ще ти отнеме по малко време отколкото да пуснеш нов пост !!! Описанията на колегите са предостатъчни да се ориентираш какво да направишНа предната ми бракма (много древна и не хонда) беше изключен на дясната седалка, явно някой много се е дразнел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razor

Що не пробваш дали има такъв датчик? Ще ти отнеме по малко време отколкото да пуснеш нов пост ;) Описанията на колегите са предостатъчни да се ориентираш какво да направишНа предната ми бракма (много древна и не хонда) беше изключен на дясната седалка, явно някой много се е дразнел.

Да, наистина са предостатъчни, съжалявам ако съм подразнил някой.. ;) просто колата не е моята, а на приятел и не мога когато реша просто да погледна. питам защото ми е интерестно...Съжалявам ако съм те подразнил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се подразнил, просто има неща които трябва сам да направиш. Докато разрешаваш някой проблем покрай него ще научиш още куп други полезни работи, още повече ако ти е интересно както казваш. Ако ставаше всичко с компютъра и форума ...Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...