Jump to content
gt1

Rover 620si въпрос

Recommended Posts

Здравйте от един нов член на форума. Наскоро си купих Rover 620SI, 131к.с, 94/95г. Доколкото съм информиран колата е почти Хонда, като изключим тенекиите. Не мога да разбера точния модел на двигателя. НЯКОЙ може ли да ми го каже. Търсих с търсачката но не отктих инфо. Ще съм благодарен ако споделите впечатления за тази кола, понеже в роувър форума има малко инфо за модела.10X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора трябва да ти е F20Z1, но иначе можеш да го видиш в големия талон на колта или най- сигурното е на блока от лявата страна на генерацията има една издатина с права повърхност там е номера на двигателя. Твоята кола е доста идентична с Акорда и са почти еднакви с малки изключения, от което трябва да следва, че и качестото им е еднакво или много да се доближава до това на Хондата. Аз карам такъв Акорд и съм много доволен надявам се и при теб да е така и много без аврийни км. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В големия талон, позиция "Е" мисля, първите 5 символа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей ;) аз незнам какъв е кода на мотора, но познавам доста хора които карат кола като твойта от няколко години и са много доволни както от дизела така и от бензина, определено най-добрия модел на ровър или на хонда-ровър ;) от 90-те!можеш да очакваш да ти се разлепи тавана и тапицериите по вратите което не е болка за умиране и не е скъпо но иска време, ръжда няма да видиш ако не е правен нещо, мотора също няма да се налага на пипаш освен ако не е 2.0л турбо Т16 но твоя явно не е ;) като цяло много безпроблемен и надежден автомобил по мое скромно мнение!това е ровъра който най-бавно губи стойността си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В големия талон, позиция "Е" мисля, първите 5 символа.

Грешката е моя, позицията е "P.5" в големия талон, първите 5 символа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...