Jump to content
stanislav_stz

Начална страница на форума

Recommended Posts

Здравейте! Искам от любопитство да попитам, планира ли се довършването на останалите опции на сайта скоро :P

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина,,,,кога?п.с.сигурно модераторите имат баиа работа,ама и това им е работа,май!all good!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми модераторите не им е тва работата... Аз лично не мисля че скоро ще стане... Член съм на клуба от доста време и все си е било така... Просто хората са доста заети а никой не им плаща да го вършат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не е правилна , ама това е моята гледна точка.МАРКАТА: Ами ако някой от Вас успее да прилъже Бултрако да спонсорират малко форума, може и да има нещо за марката. Сега да им правим безплатна реклама ли?И после като отидете за части ревете от цени и си ги поръчвате от USA, което е доста разбираемо...ЗА КЛУБА: Ами когато има клуб, членски внос и т.н ще пише и за него...ФОРУМ - Той си работи - развива ссе с главоломна скорост ...VIN ИНФО - БАЧКА си перфектно..ВРЪЗКИ: Ами кви връзки...., дайте рекламодатели и ще има връзки.....П.С. Модераторите не са web разработчици, не разбират от тези неща, пък и не им е работа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с manniakk-а, едвали ще е скоро, но и така сайта се развива доста добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това питам - До кога ?!? :stupid:Пак ще помоля да не ни намесвате, защото сайта е съвсем отделен от форума, а и във форума правата ни са крайно ограничени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...