Jump to content
BurZz

Към Колегите от Стара Загора

Recommended Posts

Колеги, налага ми се утре да пътувам до Ст. Загора. Трябва да съм в хотелски комплекс "Орфей" към 11:00. Въпросният хотел се намира на ул. "Димчо Стаев" 32. Разпечатал съм си карта на града и виждам къде е улицата ама не съм сигурен, че ще се оправя сам до там. Познавам по принцип пътя който е през центъра на града като се пътува от Бургас към София. Можете ли да ме ориентирате как да стигна до там или да си хващам бакшиш да ме води?Утре можете да заключите темата ( освен ако не искате да споделя впечатления от СЗ :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

ами като влизаш от бургас караш само направо и направо и направо от ляво ще видиш бриколаж караш пак направо и после стигаш един мост на който трябва да се качиш! там хващаш дясната лента а не лявата за центъра и по тази лява лента без никъде да се отклоняваш след .......... 1...2...3...светофара пътя си завива надясно караш си по него и точно преди 4тия светофар в дясно само напътя ти е хотела:P!! значи обобщаваме :") влизаш от бургас и караш само по този път по който идваш и ще стигнеш точно на хотела!успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ГРЕШКА ГРЕШКА ГОЛЯМА НА МОСТА ХВАЩАШ ЛЯВАТА ЛЕНТА ЧЕ ДЯСНАТА ВОДИ КЪМ ЦЕНТЪРА ИЗВИНЯВАЙ ЛЯВАТА ЛЕНТА КАТО СЕ КАЧИШ НА МОСТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За он-лайн навигация обади се 0898507071 - Ивокакто каза колега важно е след светофара на Бриколаж да хванеш лявата отбивка, която е на моста, след това имаш 3 сфетофара и след 3тия кръстовище на което трябва да завиеш надясно, на следващия сфетофар вдясно е комплекс ОРФЕЙ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш затруднения ... 0899 461 961 - Иво ... звънкаш и долитам ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, върнах се снощи утрепан от път и семинари, но доволен че свърших работа.Искам специално да благодаря на RoadRacer ;) който след като неможах да се оправя и му звъннах, се отзова веднага и ме ескортира до мястото ;) Ако всички сме така колегиални и си помагаме безкористно, мисля че ще живеем малко по-добре.П.П Иво не ти звъннах после защото свърших към 7, а ме чакаха още 300км наобратно. Ако бях пил и 1-2 бири до към 8:30-9:00 щях да съм ;) .Ако ти имаш път към Варна някой път чувствай се ЗАДЪЛЖЕН да ми се обадиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...