Jump to content
K1r1L

каква е разликата между Obd1 и Obd2

Recommended Posts

Интерисува ме ECU обд 1 да управлява мотор OBd 2 и кои Букси са разли4нипримерно на делкото на ецу-то от тоя сорт неща.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора правят конверсия от OBD2 към OBD1 по причини касаещи тунинга.Не знам за какво ти е на теб това , но просто потърси как се прави конверсията , би трябвало да има информация защото е много разпространена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Делко Ecu инжектори,дат4ика за въздух който при ОБД1 е на рънъра при ОБД2 е на интейка,някои имат и кнок сензор.Евентуално на динамото буксата е разли4на.Тва се се6там аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги4 благодаря питам защотото примерно искам Да си сложа двигател ОБД 2 в кола с инсталация на обд1;) това ме интересува главно какво трябва да направя:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кво,сменя6 буксите на делкото с твоите,твоите инжектори или направо целия смукател(заради дат4ика за въздуха) и готово ;) Няква хибридна инсталацийка като на Михо,6тото моторя който му дадах бе6е 2-ка.Се6там се и за о6те 1 разлика която я видях и на Б18Ц4-то ....дат4ика за налягането на маслото на Втека който го има на Б16А2 обд1 при Ц4 го няма изоб6то,не се се6там в момента при Б16А2 обд2 дали го има.Абе с 2 думи тва да не те тревожи

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...