Jump to content
Guest shik_maina_trepe

трябват ми малко данни за сивик

Recommended Posts

Guest shik_maina_trepe

ТРЯБВАТ МИ ТТ-ДАННИ ЗА СИВИК 89 ГОД. 1.4 С ДВА КАРБОРАТАРА МНОГО ЩЕ САМ ВИ БЛАГАДАРЕН И ЩЕ ПОЧЕРПЯ КАТО ДОИДЕТЕ НА МОРЕ В ЦАРЕВО :o;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

ADH-Honda e podoben site za 6-generazia na Civic znaesh li???men me interesuva info za TDCI to na Honda deto go ima ot 97godina dali e chitavo kolkoto benz-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

ADH-Honda e podoben site za 6-generazia na Civic znaesh li???men me interesuva info za TDCI to na Honda deto go ima ot 97godina dali e chitavo kolkoto benz-a

TDCi - това са 1.7 Турбо Дизел Комън реил 101 коня ИСУЗУВ мотор, който се слага на СИВИК 7-а генерация версията с 3 и 5 врати Хечбеци. Все още е прекалено нова кола и не съм чувал някакви коментари специално за Дизеловия ;);):lol: ИСУЗУВ мотор.Иначе за СИВИК 6-а генерация се е слагал 2.0 TDi мотор който е РОВЪР-ов - 105 коня. Този мотор се е слагал на СИВИК 6-а генерация САМО Евро версийте (5 врати хечбек и комбито АЕРОДЕК) и за Английските Акорди - 5-а и 6-а генерация.Относно коментари за този мотор - виж ТУК в стария форум, където има немалко коментари за този мотор (но като цяло темата е за АКОРД 5-а генереация с този мотор). Да обобщя и да изразя своето лично мнение относно този РОВЪР-ов ДИЗЕЛОВ мотор - аз ако си търся ХОНДА НЕ БИХ си я взел с този мотор !!! Едно от нещата, защото една от най-силните страни на ХОНДИТЕ са моторите - дали ще са "обикновени", кларбуратор (то не че има Карбураторни мотори за СИВИК 6-а генерация де, по принцип говоря) или Инжекцион, с или без VTEC система - "сърцето" е най-важното за един автомобил, а определено "Хондовите сърца" :o са едни от най-издръжливите и грамотно направени. Пък и като не е пипнат от Хонда......чувам немалко "бъгове" каквито има този мотор. То в темата са описани.По принцип - возил съм се в Акорд 5-а генерация с такъв мотор - доста добра динамика - определено се справя този мотор да дърпа и то доста прилично това тейко купе на АКорд. Но.......Аз лично НЕ бих си взел ХОНДА с Дизелов мотор, при това производство на РОВЪР ! Виж - ситуацията е друга при НОВИЯ АКорд 7-а генераиця - на него вече се слага ПЪРВИЯ СОБСТВЕН ХОНДОВ ДИЗЕЛОВ МОТОР - 2.2 140 коня. Това вече е друга история ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:o Ne znam , ne iskam da se izkazvam grubo , ama ne si Hondajia ako si si kupil Honda s motor ne proizveden v zavod na Honda.A ako sluchaino ne si znael prodavai po - barzo kolata i si kupi kakvato i da e Honda , no da e s " Sarce na Honda " kakto si izkaza ADH-Honda. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Do kolkoto mie izvestno Isuzu praviat mnogo dobri dvigateli specialno dizelki (az sam bivsh Isuzu sobstvenik). Sashto Isuzu e nai-staria Iaponski proizvoditel na dvigateli s vatreshno gorene i vapreki che ne praviat leki koli mislia ot 91godina to golemi proizvoditeli kato GM polzvat Isuzu dvigateli. Kato zakluchenie shte dobavia che nemoje da si losh proizvoditel i da si vse oshte v biznesa tolkova vreme. Honda ne ispolzva Isuzu za parvi pat, v USA parvite jipove na Honda (Passport) biaha vsashnost Isuzu, az ne mislia che ako te se biaha oparili biha se varnali pri tiah pak.I kato dopalnenie shte dobavia che kogato potroshih moito Isuzu se blasnaah v spriala kola s 80 poluvinata prednica ischezna istekoha vidite i tn. no kolata ne ugasna, shapka im svaliam.Bazirano na moia lichen opit NIAMA miasto za pritesnenie.

Редактирано от BOGIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...