Jump to content
Guest Magnum

акумулатор?

Recommended Posts

Guest Magnum

Някой може ли да ми каже параметрите на акумулатора за CRX (сивик 4ген) колко ампер-часа трябва да е, размери? В документацията ми нищо не намирам.И препоръчайте някой акумулатор, тези сухите как са? Искам да е по-малък и лек.В това студеното не съм сигурен, че винаги ще успея да запаля, има ток колкото за 3 завъртания - а го обслужих скоро :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Висшето духовенство си купи един полски Starter, чистак нов от магазина и сега CRX-а пали като невидял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

По принцип трябва да е 45 амперчаса и е от тия малките ама никаде ги няма мамкаму или са на едни цени...Аз сега съм с такъв малък като оригиналния ама нещо май взе да се сдухва в тоя студ.Ако някой знае дали има такива малки акумулатори като за CRX 2gen(CIVIC 4 gen) българско производство на МОНБАТ или други да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мога да ти препоръчам марка само :P Искра , български акомулатори нямат грешка . Някъде три седмици не бях палил старата хондичка и в тея студове верно по-трудно запали , но запали ;) А и може да е запалила по-трудно заради минералното масло в двигателя ;) Но Искра нямат грешка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Има на "Монбат" тесни и високи какъвто е за хондата при Тошо-Делина.На Shuttle-то бях купил и нямах грижи.

Твоя сигурен ли си че се е здухал,защото е японски акумолатор и преди стоеше колата по 1ч.на фарове и пак си палеше,а си е 45 АЧ.От Германия го донесох преди 1.5год.

Необслужваемите са женски модели.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

45А на 3М за около 60-70лв ги има забравих адреса ще ти го напиша утре :P купих си такъв преди някой месец нямам проблем преди пак карах с такъв 3 години издържа ма му ебавах мамта с музика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Има на "Монбат" тесни и високи.

Те това е :P Или другия изход е Хела сух с очо-"Зелено моооже червено фирма ВОЛФ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RENZO

НЕ СИ КУПУВАЙ МОНБАТ !!!Абсолютни боклуци са. Купи си Сарт. С Монбат-а карах изкара точно 1.5 г. и нищо не ставаше от него. За служебите коли купихме Монбат-и от 3, 2 се скапаха още в гарационнен срок. Преди 3 години си купих Старт от магазина на проф. Незнам си кой дето ги продава в ТУ-София, и човека ми даде 5 години гаранция (при фарбична 2) понеже били негова разработка. До ден днешен (да чукам на дърво) не съм имал абсолютно никъкви ядове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Има на "Монбат" тесни и високи какъвто е за хондата при Тошо-Делина.На Shuttle-то бях купил и нямах грижи.

Твоя сигурен ли си че се е здухал,защото е японски акумолатор и преди стоеше колата по 1ч.на фарове и пак си палеше,а си е 45 АЧ.От Германия го донесох преди 1.5год.

Необслужваемите са женски модели.

Tочно така и направих, 45аЧ, 200мм височина, тесен, като оригиналния - 53лв от Делина. МонБат - има 2 години гаранция, след това ще му мисля ... просто не намерих никакъв друг.

 

Като се блъснах, стоя 30 мин на фарове и падна акумулатора. Направих му профилактика - всичко е OK, но и преди това пак му бях правил профилактика.

 

Преди 3 седмици я оставих на габарити, и след 3 часа не можах да я запаля.

Неделя докато чакам приятел, стоях 15 минути в колата, и съм забравил фаровете - чак радиото спря! А преди това бях карал доста, зареден беше.

 

Тази и миналата сутрини, в големия студ, паля от 3тото чукване, като при 3тото лампите не се виждат дали светят, реленца цъкат - направо си е хазарт ще запали ли или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

МонБат - има 2 години гаранция, след това ще му мисля ... просто не намерих никакъв друг.

Аз за моят CRX бях взел от автоцентър "Радиал", под моста "Чаавдар". Това е от "Подуене" по поскока "Сточна Гара" от дясната страна. Марката беше AcDelco, цена 100 кинта. Имах същия проблем, след смяната заспа :blink: Даже не на фарове, а на габарити падаше при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

НЕ СИ КУПУВАЙ МОНБАТ !!!Абсолютни боклуци са. С Монбат-а карах изкара точно 1.5 г. и нищо не ставаше от него. За служебите коли купихме Монбат-и от 3, 2 се скапаха още в гарационнен срок.

Марката беше AcDelco, цена 100 кинта.

Извинявай ама предпочитам 2 МонБат с гаранция 2 години, отколкото 1 какъвто и да е ако ще и с 1000 години гаранция - щом струва двойно.Не че се скъпя за колата си, ама това е излишен разход!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

ас карам със старт и съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз също съм със "старт" от година и половина и съм доволен но съм с 65а.h защото смених динамото с по мощно.музиката и другата консумация на ток го бяха стопили. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lusi

Аз карам с Bosch silver и съм много доволна. Но наистина са доста скъпи почти 2 лева на амперчас. Българските са на половина. Предишната ми кола беше със Старт и също нямаше проблеми, а сега продавам MonBat, но май не са много добри. Още нямам рекламация от клиент, но... нямам добро мнение за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

НЕ СИ КУПУВАЙ МОНБАТ !!!Абсолютни боклуци са. Купи си Сарт. С Монбат-а карах изкара точно 1.5 г. и нищо не ставаше от него. За служебите коли купихме Монбат-и от 3, 2 се скапаха още в гарационнен срок. Преди 3 години си купих Старт от магазина на проф. Незнам си кой дето ги продава в ТУ-София, и човека ми даде 5 години гаранция (при фарбична 2) понеже били негова разработка. До ден днешен (да чукам на дърво) не съм имал абсолютно никъкви ядове.

Да не би професора да е Гишин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...