Jump to content
plams

Радиатор - теч!

Recommended Posts

Здрасти, имам проблем с радиатора. Тече от горната част там където се закрепя маркуча идващ от двигателя, явно материала, който е от сорта на бакелит, се е износил и в началото на тръбата на която се закрепя маркуча се е отчупила(около сантиметър), но въпреки това скобата задържа маркуча. Има и някаква пукнатина от където сълзи, тя стига до края на бакелитената тръба близо до горната част на радиатора. Карам сивик '93 D15B2, радиатора от горе е затворен с тази плочка - бакелитена.Идеята ми е дали може да се смени само плочката или да се направи нещо по радиатора, което да му удължи живота?Ще съм много благодарен за всички съвети, мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще те насоча към toyota форума, аз имах подобен проблем преди време и може да ти е от полза. Предполагам че нямаш лоши чувства към тойота.http://toyotabg.net/viewtopic.php?t=3696&a...%E8%E0%F2%EE%F0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти смяна на радиатора, във форума има колеги които продават на добри цени нови. Така цепнат, ако я понастъпваш или лятото при големите жеги може да се спука съвсем на най неподходящото място... както на мен ми се случи на магистралата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nuddy

Пробвал съм да лепя радиатор с течен метал, държи известно време, но не е решение. Най-добре го сменяй, както каза колегата по-горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...