Jump to content
Maks

Ще подменям доста неща по ходовата , моля за мнения

Recommended Posts

Колеги налага ми се подменя доста неща по ходовата част моля за помощ за намирането на следните части(Хонда 1.6 в-тек, 125 к.с., купе седан, 5 ген., от снимката на профила ми):Заден Мост:Задни втулки на носачите, 3 бр. втулки за долен носачПреден Мост:2 бр. долни шарнири2бр. биалетиТапмпони на стабилизиращата щангаПредни и задни амортесиори.... Ще съм благодарен при споменаването на магазини, име на производител и цена...Също така, най читавите сервизи където може да ми ги сменят и да нямам проблеми...10х предварително.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам сервиз "Друмник" на бул. "България" посока околовръстното след кръстовището с "Каблешков". На мен ми го препоръча един приятел след като си пре*** окачването в два отделни инцидента (аз съм с англичанка). Беше ми спешно, а и сервизът ми беше близо. Потърсих повече информация за този сервиз в интернет и от познати и повечето мнения са единодушни че:

- сервизът има добра репутация

- разбират си от работата

- вземат скъпо

Сервизът специализира в ремонти на ходова част, гуми, джанти, реглаж фарове и смяна консумативи.

 

Оказа се, че имам сериозни проблеми. Прилагам списък на частите, които смених и единични цени без ДДС. Списъка ми го изкараха хората печатно на лист хартия в една таблица с печат и подпис на фирмата след ремонта. Частите ги намериха и поръчаха те още същия ден като докарах колата и я видяха. Колата я оправиха за два дена.

Пак да напомня става въпрос за англичанка и цени без ДДС:

носач преден десен -126 лв.

шарнир болт ляв - 32.50 лв.

спирачен диск преден - 59 лв.

предни дискови накладки 62.50 лв.

накрайник кормилна щанга външен - 30.80 лв.

РЕМОНТ ХОДОВА ЧАСТ - 175 лв.

Регулиране ъглите на сходимост на ходовата част - 29 лв.

регулиране фарове - 12.50 лв.

----------------------------------------------------------------------

Всичко с ДДС 742 лв.

 

Сайт на сервиза Друмник

 

Ако имаш финансите можеш да разчиташ, че там ще ти оправят колата професионално и в разумен срок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...