Jump to content
Guest PIXIE

тресе колата след 120 км в час

Recommended Posts

Guest PIXIE

здравейте,пичове!от 2 семици карам въпросният civic,но чак днес имах възможност да я тествам на по-дълъг път.в4ера и сложих 2 нови зинми гуми и днес тръгнах за пловдив.а момчетата,които ми сменяха гумите ми казаха че летите ми джанти са за изправяне.та въпроса ми е дали и тракало заради джантите,или има и другаевентуална причина.а тракането се появяваше след 120 км/ч.мерси предварително за отговора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Аз преди време имах крива джанта отпред и ми вибрираше м/у 80 и 120

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колега между тракане и тресене има голяма разлика :) Или иначе ако джантите ти са криви , дори съвсем лекичко е нормално да ти ТРЕСЕ след 120 км/ч , не е желателно да вдигаш по висока скорост ако продължава ТРЕСЕНЕТО , че можеш да разбиеш лагера или може да се отрепиш ;) бягай да изправяш и тва е.А ако имаш ТРАКАНЕ , не знам какво може да е вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PIXIE

наистина става въпрос за тресене!грешката е моя.още утре отивам да изправям.thanks!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

ако тресенето се усилва със скороста, най-вероятно са гумите. при мен проблема също е при 120 но съм 95% убеден че не е от тях ..щото при дисбаланс се усеща някъде към 70 още ....а при мен след като мина 125 до 180 примерно няма тресене,но при 120 нещата не ми харесват ...и исках да питам Stass как се е справил с проблема защото и той се оплакваше от същото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PIXIE

като ги изправя утре ще докладвам пак има ли резултат!дано да е от това,защото вече не мога да си поема въздух от разходи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PIXIE

вече всичко е супер!пробвах я след изправянето и няма грешка!едната джанта беше кенеф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...