Jump to content
samux

Трябва ми опътване

Recommended Posts

Абе колеги некой от вас има ли или може ли да ми каже каде мога да намеря опътването на СИВИК 6г?????. че тоя дет имам е на немски и нищто не разбирам, ако некой го има наличен и му се занимава да му платя 20 лева да мога да си го фотокопирам ще бъде екстра, може да е на анлгийски, френски испански или български(съмняваме да има такива)Ако някой може да ми помогне евала му правя.

Редактирано от samux

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги некой от вас има ли или може ли да ми каже каде мога да намеря опътването на СИВИК 6г?????. че тоя дет имам е на немски и нищто не разбирам, ако некой го има наличен и му се занимава да му платя 20 лева да мога да си го фотокопирам ще бъде екстра, може да е на анлгийски, френски испански или български(съмняваме да има такива)Ако някой може да ми помогне евала му правя.

Имам на италиански ако ти върши работа макар че ни виждам смисъл от това опътване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

И аз го имам на италиански , но ако знаеш как да си закопчаваш коланите и как се пуска радиото мисля ,че не е особено нужно :) Иначе има service manual на английски , в който вече има доста полезни неща .... и е доста по-дебел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам на немски. Ако ти върви работа пиши.Мога и аз да ти го ксерокопирам и да ти го пратя. А за 20-те лева забрави.Както казва колегата Rust ,service manual е доста подробен и полезен. Аз го имам за 6 ген. англичанка. Мисля че е сваляно от мулето , ама ако неможеш да го намериш ще ти го уплоудна (51 МБ ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе, обърках се, точно за service manualut става въпрос, на немски и аз го имам ма нищо не разбирам, на италянски горе долу разбирам нещо, Rust, ти на англйиски ли го има6????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги некой от вас има ли или може ли да ми каже каде мога да намеря опътването на СИВИК 6г?????. че тоя дет имам е на немски и нищто не разбирам, ако некой го има наличен и му се занимава да му платя 20 лева да мога да си го фотокопирам ще бъде екстра, може да е на анлгийски, френски испански или български(съмняваме да има такива)Ако някой може да ми помогне евала му правя.

Имам на руски за хонда VІ...и се чете добре.Мога да ти го изпратя, защото е изтеглено от руски сайт на Хонда.Кажи, няма проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...