Jump to content
ivan74

Въпрос за данък

Recommended Posts

Здравейте,колеги! понеже не съм добре запознат,бих искал да Ви запитам: има ли катализатор D14A3 и ако има наистина ли данъкът е наполовина? Благодаря ви предварително за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип "да" и на двата ти въпроса. Съществува вероятност да ти е махнат катализатора, но тебе това не те бърка. Просто като отидеш в данъчното да си подаваш декларацията я обявяваш с катализатор и си плащаш по-малък данък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan74

Декларацията ще я подавам утре, но не вярвам че толкова лесно ще ми опростят някой лев в данъчното! някъде четох , че искали бележка от сервиз за това дали катализатора е в изправност! благодаря за отговорите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данъкът се намаля с 50% за автомобили снабдени с катализатор и с мощност до 100 к.с.Не се изисква да показваш наличието му или да доказваш изправността му. Просто го впиши в декларацията. Повярвай ми , знам го от първа ръка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan74

Данъкът се намаля с 50% за автомобили снабдени с катализатор и с мощност до 100 к.с.Не се изисква да показваш наличието му или да доказваш изправността му. Просто го впиши в декларацията. Повярвай ми , знам го от първа ръка :rolleyes:

Дано си прав колега! Утре ще разбера със сигурност. Благодаря на всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Данъкът се намаля с 50% за автомобили снабдени с катализатор и с мощност до 100 к.с.Не се изисква да показваш наличието му или да доказваш изправността му. Просто го впиши в декларацията. Повярвай ми , знам го от първа ръка :rolleyes:

Дано си прав колега! Утре ще разбера със сигурност. Благодаря на всички !
Щом работя в "Местни данъци и такси " каква е вероятността да съм прав според теб :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan74

Данъкът се намаля с 50% за автомобили снабдени с катализатор и с мощност до 100 к.с.Не се изисква да показваш наличието му или да доказваш изправността му. Просто го впиши в декларацията. Повярвай ми , знам го от първа ръка :lol:

Дано си прав колега! Утре ще разбера със сигурност. Благодаря на всички !
Щом работя в "Местни данъци и такси " каква е вероятността да съм прав според теб :lol:
:rolleyes: Съжелявам , ако съм те обидил! Сега поне съм сигурен. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...