Jump to content
VR6

за хора с под 50 поста

Recommended Posts

понеже преди да имаме 50 поста нямаме право да пишем в някои теми реших да пусна тема тук за да могат всички да пишат разни неща докто направят 50 поста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурен съм че доста хора ще се възползват от идеята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега маи само аз 6те си пи6а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но нали все пак целта са 50 поста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще се случи като станат 50 поста?

Нали ти пуснаха обявата?

 

И ако си мислиш, че ще натрупаш постовете си още тази вечер .....................хммм.

Целта на поста ми не е да се заяждам с теб, но наистина ми е неприятно, че покрай твоята "мъка" излезнахме от рамките на добрия тон:) и оспамихме няколко полезни теми.

 

:P :P :ban: Тук всички сме фенове! Тук сме за да си помагаме и да споделяме любовта си към марката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е форум, в който (както каза honda_huliganka) главната цел е да си помагаме и да споделяме любовта си към марката, а не пазар! :ph34r: Явно не си тук заради любовта към Хонда, а за лични изгоди .. все пак това е форум, а не място за пазарлъци :P

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мислите , че с подобни теми ще натрупате мнения - няма да стане.Целта ви е само да натрупате мнения без да имате желание да опознаете цялостната идея на форума, хората тук и т.н.VR6: Нищо лично, но 50 мнения не се трупат за 1,2 или 3 дни.По този начин ще те последва участта на други хора .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...