Jump to content
Miro85

Honda Civic-Англичанка мнения

Recommended Posts

Здравейте колеги,радвам се,че се присъединих към вас!Умувам каква кола да си взема и ми се наби в очите въпросната-сивик 5вр.Рагледах една,изглеждаше добре,но двигателят беше 1.4 16в:hondarulez:Аз не съм разбирач(затова и се допитвам до вас),но този двг. ми се струва супер мъничък за това купе!Не съм в никакъв случай рейсър,но обичам да усещам,че под капака ми конете са живи така да се каже :rolleyes: Какво ще кажете вие по въпроса?А като цяло за колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм точно с такава :hondarulez: в началото и аз не бях реисар и колата си ме кефише как си върви и ако си я караш наистина спокоино няма за какво просто да се заядеш по нея стига да е в добро техническо състочние :ebanjeee: .Но постепенно исках да усещам магаретата да тритат и за това и боцнах турбо .Така ,че пич сам прецени какво искашда правиш за на пред :rolleyes:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

много доволен от колата и от двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miro85

Колеги не ми стана много ясно!Доволни сте от колата-разбирам,но как е ускорението?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но постепенно исках да усещам магаретата да тритат и за това и боцнах турбо .Така ,че пич сам прецени какво искашда правиш за на пред :rolleyes:.

Miro85, извини ме, че ще се отклоня леко от темата ти, но искам да попитам колегата колко му струва това удоволствие и къде го е правил. Каква е разликата в конете ? Питам, защото и аз съм се засилил към една англичанка 90 коня и искам в последствие да й сложа турбо. А искам точно тази, защото много ми хареса колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Миро използвай търсачката на форума, има няколко теми само за англичанки, може да и помогнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...