Jump to content
Guest Didko

Snow Drift

Recommended Posts

Guest ma4o

на тая лунна повърхност в щудгарт наи много да се потрошиш :thumbs1::bg::huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venom_ALIEN

да призная обадих се малко не подготвен ама се надявам 4е 6те ми простите аз о6т6е не сум ходил до там само са ми разказвали за моменнта си върта колата из квартали по улиците за6тото това ме киефи наи много но има и едно доста 6ироко местенце в квартала ми ако наистина ре6а да се вурта зверски :bg::thumbs1::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Bongata

пробвай те между omv и shel в красна поляна има газостанция там е широко без дупки но трябва да се утьпка за да се пьпзаляш а не да уреш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Минавах край полигона в студ. град петък вечер и се пуснах за кратко - много приятен овал се е оформил - безумно хлъзгав и излъскан - като давам газ дори на 3-та все едно са ми вдигнали предницата във въздуха...или по-скоро не съм на скорост :P със зимни гуми на 1 сезон ...не е беузмно разбит - можеш да си поначешеш крастата ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Там на тоя овал се въртях сигурно 1 час и играта беше така да плъзнеш колата, че да окрачиш сички ями докато си под ъгъл 45-60- градуса в завоя... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef
;);):P;) Абсолютно - изисква се висш пилотаж - добре че хондата е широка, щото ямите си ги бива, макар да са позагладени и позапълнени от снега...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...