Jump to content
OXYGEN

Track Days Auto Owners Honda

Recommended Posts

Колеги днес разглеждах календара на пистата в Серес и забелязах, че на 10 февруари ще има Track days Auto owners Honda. Някой знае ли нещо по въпроса? И има ли желаещи да се поразходим, да видим колегите гърци какви Хонди карат :devil:http://www.serrescircuit.gr/index.php?id=409

Редактирано от OXYGEN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Прекрасна идея само че според мен малко късно за реализация. Имаме само десет дни а едва ли ще се организираме ( Въпреки че е неделя). Това са много добри мероприятия като цяло и ще са ни от полза но ни трябва време за организация :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мерака време за организация винаги се намира :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих скокнал до там :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще поставя само няколко въпроса към организацията: места за спане, време за ползване на пистата, евентуални такси, дали ще искат някакви предпазни средства?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поставя само няколко въпроса към организацията: места за спане, време за ползване на пистата, евентуални такси, дали ще искат някакви предпазни средства?

и аз съм заинтересуван за тези подробности, но въпроса трябва към други да се отправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави въпроси...за съжаление нямам отговорите. Просто видях информацията на сайта на пистата. Дори и да не мога да карам, и само като зрител мисля че си заслужава.Не мисля да ходя с преспиване, все пак до там са само 230 км. В неделята рано сутринта паля гумите, който иска да заповяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

OXYGEN няма да ти издържат нервичките да седиш само като зрител. Мене ме сърби да ходим да покараме :) Не само да зяпаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а забелязахте ли че тези хонди там са от някаква организация подобна на нашата сигурно.....и да идете,няма да ви пуснат да карате ,защото не сте записани .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Точно поради тази причина съм задал няколко въпроса :blink: Някой да говори гръцки? Да тегли една жица от контактите оставени във сайта и да пита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес разглеждах календара на пистата в Серес и забелязах, че на 10 февруари ще има Track days Auto owners Honda. Някой знае ли нещо по въпроса? И има ли желаещи да се поразходим, да видим колегите гърци какви Хонди карат :)http://www.serrescircuit.gr/index.php?id=409

Ами честно да ти кажа много са по-напред от нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна информация от извора. Обаждах се на пистата - това ще е нещо като организирания от Тино ден на Калояново: Целия ден на пистата ще карат само хонди. За зрители няма такса. Който иска да кара - 50 euro за целия ден. Искат само каска. А и няма да е зле, да се запознаем с гръцките си колеги :worthy: Така че колеги, аз в неделя сутринта пътувам. Ще е по-раничко обаче, за да може да сме там към 9.Ако има все пак някакви желаещи, тези дни ще пиша час и място, откъдето да тръгнем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце обяви един час и място на срещата. Аз 80% мисля да се присъединя. НЕ СИ НОСЕТЕ РАДАР ДЕТЕКТОРИТЕ С ВАС!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз не знам още в колко да се тръгне. Според google maps и GPS-а ми, пътя е около 4 часа. Но не знам на границата колко време ще се бавим.Няма да е зле някой, който е ходил да каже колко време реално ще пътуваме. А и не знам ако тръгнем към 4-5 сутринта, колко хора ще се навият да станат толкова рано...PS. Имам каски, ако някой му се кара, а няма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще се наложи да си измия колата, че ще вземе да не ме пуснат на границата :worthy:мен ме бройте 80% само ранното ставане малко ме притеснява ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте за застраховките и фотоапаратите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Европейският съюз си важи нашата гражданска отговорнос, освен ако не сте си направили някоя от измисление само за България граждански. Ако гражданската отговорност е сключена коректно от страна на застрахователя нямате проблеми - ТЯ ВАЖИ ЗА ЕС!

само, че трябва да отидеш до застрахователя, където си сключил гражданската отговорност и да им кажеш да ти издадат зелена карта. ( в ДЗИ това е срещу 1лв.)По принцип си прав, но ако те спрат чуждестранни полицаи и ти им покажеш твоята гражданска отговорност без никакъв превод, как ли ще реагират?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Европейският съюз си важи нашата гражданска отговорнос, освен ако не сте си направили някоя от измисление само за България граждански. Ако гражданската отговорност е сключена коректно от страна на застрахователя нямате проблеми - ТЯ ВАЖИ ЗА ЕС!

само, че трябва да отидеш до застрахователя, където си сключил гражданската отговорност и да им кажеш да ти издадат зелена карта. ( в ДЗИ това е срещу 1лв.)По принцип си прав, но ако те спрат чуждестранни полицаи и ти им покажеш твоята гражданска отговорност без никакъв превод, как ли ще реагират?
Точно сертификатите имах в предвид, защото ако ви спрат и им покажете полица на латиница ...... :ranting: Цените на сертификатите в различните компании варират между 1 и 10 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, забележи че ти говоря за сертификат, а не за зелена карта - застраховка. Сертификатът е удостоверение, че имаш валидна полица, но в него не фигурира дори коя е тя. Единственото което той ти помага е че показва на латиница информацията написана в полицата ти и срещу 1 лев ти спестява главоболия. Това ми е казвано от мои клиенти и смея да им вярвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Щом на новите АНГЛИЙСКИ шофьорски книжки пише на БЪЛГАРСКИ език "Свидетелство за управление на МПС" - и съотвтната полица гражданска отговорност издадена в България трябва да е разбираема в целия европейски съюз, това е по директива на този същият Еврпоейски съюз. Документите издадени в съюза (как само звучи - преди за СССР го казвахме) са валидни и без превод в тази общност. Това ще застрахователите са хитреци и измислят начин за това да взимат още пари е друга тема! Това за застраховките го казвам най-отговорно, лятото бва пъти баща ми ходи с моята кола до Гърця без да се прави пълномощно за това и без зелена карта. Този въпрос е зададен и на гръцките митничари (които би трябвало да изискват тези документи), а те са отговорили "Господине те вече не са ви необходими!" Това е може би една от малкото положителни придобивки от ЕС :ranting: . П.С. Стига сме разводнявали тема на OXYGEN за писта Серес с други неща! В момента пишем чист оф-топик!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля да се съберем на Лукойла на "Цар Борис 3-ти" в Княжево и да тръгнем в 5.Мисля, че няма да е зле да напишете кои ще идвате, за да знаем кой да чакаме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам на 100% с жената и още двама! Фулл съм. Часът и мястото ме устройват :huh:

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

искам ин-кар видео на поне една обиколка моляяяяяяяяяяяяяайде приятно ви изкарване и умната! ... който си няма руса :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Морската бригада отлита още в събота рано сутринта :huh: Дано времето е по-добро от тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове от Сандански съм и съм навит да дойда,но колата ми за да отиде до дадената точка,тоест Гърция/Серес трябва ли да има някъф по особен документ за да премина границата :P За мене знам че трябва да представя само Лична карта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е 0898493908 Мариян или Monsterood. За границата ви трябва документите на колата и лична карта. Колеги от морето :P как ще се срешнеме с вас? Трябва да измислиме нещо. За мене това ходене е един вид представяне на Хонда БГ клуба в Гърция и да се надяваме че ще ни приемат доста добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е 0898493908 Мариян или Monsterood. За границата ви трябва документите на колата и лична карта. Колеги от морето ;) как ще се срешнеме с вас? Трябва да измислиме нещо. За мене това ходене е един вид представяне на Хонда БГ клуба в Гърция и да се надяваме че ще ни приемат доста добре ;)

Накупих си малко чарколяк и няма пари за разходкииии :P , трябва да съжуля малко инициатора :DПриятно изкарване момчета и момичета и да представите добре БГ хонда клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите телефони са 088 8947875 / 087 8660760. В събота следобяд сме в Солун или някъде в околностите. В неделя се пренасяме на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти звъннеме като пристигнеме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките от вчера:

 

Serres 10.2.08

 

Както ще видите, имаха доста интересни и рядко срещани при нас коли...ама нормално...и ние да разполагахме с техните финанси...

Иначе не можем да кажем, че бяхме посрещнати особено добре...до последния момент мотаха Тони дали ще го пуснат да кара...Общо взето май само един фен ни обърна внимание (който се надявам да видите на националната :) ) с доста странна кола - 4gen седан с D12B1 с карбуратори и генерация от някакво Сузуки GSXR :) Та това нещо имаше почти идеална права (не крива) на въртящия момент от 2000 до към 7000 rpm :);)

Колегите от Варна, които останаха до края, трябва да кажат как се представиха нашите участници.

Аз умрях от студ и реших да прескоча до Солун.

 

Иначе за Гърция...едва ли ще ги стигнем скоро. Много ми хареса как карат там...когато ги настигне някой по бърз, просто се прибират максимално вдясно (дори десните гуми излизат на банкета ако трябва). Човека изпреварва наполовина в твоето платно. На тесни участъци дори и насрещните се прибират и си правят място да минат...Няма бутане, няма свиркане...Въпреки че почти никой не спазва ограниченията и маркировката и се изпреварват по гореописания начин, не видях нито една рискова за някого ситуация...

Редактирано от OXYGEN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам .. Така си е ... просто и по снимките си личи.Неказвам че тука в БГ сме по малко ентусиазирани ама самото БГ ни спира.. парици какво да се прави...По темата.. Евала колеги снимите говорят сами .Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се съживи Емко ще пусне още снимки и Он-борд Видео.Аз съм доволен, като изключим това че до последно се правиха на ударени дали ще ни пуснат да караме.По късно ще сканирам и класирането, във колата остана.От 36 автомобила съм дал 18-то време което не е идеално зле, като се има в предвид че в 10-ката са EVO-9, S2000, Type-R и изненадата със 1-во време е Golf-2 бял, само му липсваше Пернишката регистрация.Едно Пеженце 106 също изненада доста силни автомобили.Не мина и без инциденти, почи си тръгвахме и един червен Type-R направи салто.Но май няма снимки.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
СНИМКИИмаше едни начинаещи дрифтъри с S2000, които редовно бяха при картофите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай видеото, че и на мен ми е любопитно да си видя грешките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и сканирани резултатите от Серес.Който не ги вижда добре може да си свали снимката и да я увеличи малко.Във Excel не успях да ги конвертирам заради гръцките букви.

 

Публикувано изображение

 

Автомобилите които се знаят какви са.

 

№ 1. VW-Golf 2 / Бял.

№ 2. EVO-9 / Черен

№ 5. Civic TR / Червен

№ 7. Integra TR / Черна

№ 12. VW GT / 5г. Бял

№ 15. S2000 /

№ 18. Civic VT / Черен - (My)

№ 20. Civic TR / Черен

№ 25. Civic 1.4 / Червен

 

Останалите не ги знаем, малко гадно така по имена но.................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо дай клипчето да видим защо Тони стопи едни сликове :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...