Jump to content
Guest PIXIE

имам си Honda Civic D15b2

Recommended Posts

Guest PIXIE

Здравейте,фенове на HONDA!След дълго търсене на кола най-накрая се спрях на CIVIC,на и без ваша помощ!та най-накрая я купих,колата е жестока, и много запазена,но имазадължителни неща които трябва да се сменят.за ангренажен ремък в бултрако ми искат 105 лв,ролката е безбожно скъпа,а и пича които ми я продаде,каза 4е имал сервиз и шял да ми я поддържа,и 4е на всяка смяна на ремъка трябва да се прави някакъв реглаж на клапани и нещо друго.вярно ли е това,или тоя ме сапунисва нещо!мерси предварително за помощта и ако може и масло да ми препоръчате?пожелавам на всички много безавариини километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

да ти е честита и добре дошъл в клуба,а за другото не се коси ще се справиш.кво ще правиш бултрако нали си имаме човек който да............. . :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Честито колега :D Ако си поддържаш колата в перфектно състояние всеки ден ще се влюбваш все повече и повече в нея ;) както аз в моята ( която е баш кат твойта :P ) Виж за консумативи се обърни към Омбре ( човек занимавал се не от вчера с Хонда ) , в Бултрако винаги ще ти режат главата :lol: За масла мога да ти изредат един куп марки всеки един от нас.В момента я карам с Мотул 10-40 полусинтетика , доволен съм . Реглаж на клапани е хубаво да се прави на около 50 000 км ( да ме поправят колегите ) не е належащо с ремък да се прави и смяна на ремак,но ако нищо не ти коства и му се занимава на майстора-да го прави.Има ефект ако знаеш как е вървяла без този реглаж :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teos

Еми колега"вече колега" да ти е честита и да ти носи много готини спомени и много пички.А за клапаните виш сиа...хубаво е да се праи от време на време ама в моя живот на монтиор не помня някога да сам сменявал ангренаж и да тряа да се регулират клапани няма враска...ама ако ще ти е джабе нека да ги легулира :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PIXIE

мерси за поздравите,КОЛЕГИ!надявам се скоро и аз да знам толкова колкото и вие за ХОНДА! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

а каква е машинката? 4-та или 5-та генерация?хечбек/седан?Да ти е честита и проблемите да те заобикалят само :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PIXIE

hatchback естествено!!днес в снега отивам да я пробвам до благоевград,дано всичко да е ОК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Относно за ремъка и задължителния реглаж на клапъни.........за пръв път чувм подобно нещо и моят двигател е 1.5 16V.Честито и със здраве да я караш :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teos

Абе PIXIE ти от каде си бе пич...че трагваш да я пробваш до Благоевград а?Питам щото аз сам от Благоевград затова?! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tuto

4естито колега да си иа кара6 с много кех и безавариино разбира се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PIXIE

Теос,от В.Търново съм,но девойката е от мадедонско! :rolleyes::D и снощи тръгнахме надолу но на Перник се отказах,беше лудница!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

защо се отказа ?:D точно вчера беше много яко след перник :( по 1 метър преспи и беше красиво едва ли не :P а пътя беше като море точно, а колата като лодка :o (тва ще да е заради летните гуми за които явно не оставаше време да се сменят :rolleyes: )ПС: а и да ти е честито зверчето, със същото съм и аз :(

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...