Jump to content
Guest Iltcho

СПЕШНА ПОМОЩ КОЛЕГИ

Recommended Posts

Guest Iltcho

Значи не тайна, че наскоро се сдобих с още една прелюдка. Колата е бб3 2.0 16 клапана с 1 вал. Беше катастрофирала леко от дясно. Неждаеше се от ремонт калник, капак, нов фар, мигачи и броня. Е ... за това продавах и моя прелюд, защото ми трябваха пари да я доплатя. Заедно с покупката и ремонта ми стъпи на 7600 лева без боята. Оставаше само 1 мигач да и взема. Всичко вървеше по план до тази вечер...

При майстора, при който е колата отишли хора от Видин. Единия то тях видял прелюда, и питал майстора продава ли се. Онзи казал - незнам, ето ти телефона на момчето, съмнява ме ама звъни и попитай. Та тоз младеж ми звънна преди 10 минути (19:18 минути) и ми предлага цената от 9500 лева да ми я плати ей така китвана и небоядисана.

Тук е момента, да ви кажа, че тя е претърпявала още един удар отзад, гредата има доста заварки и по начина на работа колата е ремонтирана в България, явно в някой "сервиз тип гараж" и е леко разкрачила задницата.

 

ДАЙТЕ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ??? объркан съм :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

бб3 2.0 16 клапана с 1 вал.

щом е един вал - продавай!Разбирам поне да беше с 2 карбуратора, че да си заслужава ... Има и по-добри коли. Щом имаш купувачи, с разумна цена - продавай! Ще имаш финансовата възможност да си купиш друга кола, която повече ще ти харесва, ще се обвържеш емоционално с нея. Или да стегнеш твоята, да си платиш разходите по нея, и да си доволен от добре свършената работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Разбирам поне да беше с 2 карбуратора...

Тук говорим за Прелюд 4-а генерация (1992-1997) където НЯМА Карбураторни мотори ;) Иначе, моят съвет към Илин е - ПРОДАВАЙ и да НЕ ти пука ;) 2 бона са си.... 2 бона :P Кой ти ги дава тия пари ?! (риторичен въпрос) ;) Аз лично въобще НЕ бих се замислял !!! За пари (почти) ВСИЧКО правим ;);) А другото което НЕ го правим за пари, го правим за кеф, за душата както се казва ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moa_Antoan

Nqma ko da my misli6. Ko prodade6 i dvata 6te si kypi ot po-novite i to mnogo dobar!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ако я продадеш, ще си по-спокоен финансово и ще имаш още време да продадеш 3-тата генерация.... пък 4-та ген. ( в която усещам много си се влюбил) ще изпадне.... а тогава няма ще имаш и повече паричкисъветът ми е - продай я още преди съвсем да си хлътнал по нея, пък и недостатъците които изброяваш са си факт, който може и да пропуснеш със следващата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

ДАЙТЕ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ??? объркан съм :unsure:

Откъсни му ръката и да не ти пукаааааааа...! ;):D

 

П.С> Дано само после да не стане член на клуба и да попадне на тази тема :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Продавай я за тия пари ше си вземеш нещо по хубаво :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Колкото и да е ... обадих му се и му казах да идва да я взема. Утре в 09.00 ще направим сделката. Ако всичко мине добре, ще развърна заемите, ще почина на спокойствие 1 седмица и почвам другия проект. Какъв е - ще разберете съвсем скоро :lol:

 

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО МЕ ПОДКРЕПИХА !!! вие сте истински пичове, приятели и ... абе готини хора !!! Благодаря ви пак !!! и ... :unsure:

Редактирано от Iltcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Правилно решение си взел пич!Аз те подкрепям :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2
:unsure: чакаме да видим какво ще е развитието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами хууу си решил , ама ми беше обещал кръгче с нея :unsure: Карай ще се задоволя и със старичкич,нали си падам ретро малко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ще почина на спокойствие 1 седмица и почвам другия проект. Какъв е - ще разберете съвсем скоро :lol:

Е сега гледай да избиеш рибата с някоя 5-та генерация :unsure: нещо което от сърце ти пожелавам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Много добро и разумно решение си взел.:lol: Вземай една пета генерация по-натам и едва ли ще се сетиш за тази . :P Положителното е, че си натрупал още опит с Хондите. :D:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teos

Пич ко да ти кажа...освен едно и то е това което си решил да я продадеш...както каза наи стария тук "За пари (почти) ВСИЧКО правим" а аз мога да добавя и това което не го праим за пари го праим хем за кеф хем за много пари...а пак коли колкото искаш ше си купиш друго 5ген. ти пожелавам :unsure: п.п. Дано да стане сделката стикаме палци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Пазари 5-тата ген на Иво Хонда и ще забраиш за прелюдите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Дискусийте вече са безпрезметни. Колата ... тази сутрин замина за град Видин. Новият собственик се казва Венцислав Николаев Апостолов,ЕГН 7701281881 живее във Видин на ул. "Христо Ботев" номер 45 вход "А" ет 2, апартамент 6 (данните чета от договора за покупко-продажба, който е пред мен). По стечение на обстоятелствата днес има рожден ден . Искам да му кажа честито и със здраве да си я кара. Каза ми също така, че това е най-якия подарък, който си еправил за рожден ден. Споменах за форума, пича влиза в чат-а (не ми каза с какъв ник) и каза че непременно ще ни посети, но след като се нарадва на количката. Колкото за новото ми начинание - нека и то остане в тайна. Както тази я имам от 1 месец и нищо не гъквах до сега, така и за другата.Такъв съм си малко темерутче... но пък със сърце. Ще боли малко, но ... ще мине :unsure: Явно връзката между мен и БА4 (старата вярна 3-та генерация) е по-силна от колкото предполагах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Браво, добре си направил, че си я продал :D , пък и си спечелил някой и друг лев освен всичко :unsure: Наистина ще е добре да минеш на 5-та генерация, но като се сетя, че са от 15 хилядарки нагоре :lol: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Мен щеше да ми е особено трудно да се разделя с ББ3, но 2 бона са си два бона, абсолютно правилно си постъпил. Пък за 2 бона повече можеш да си намериш и неблъскан ББ3. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Няма незаменим автомобилОсобенно пьк за 2 бона отгоре :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...