Jump to content
stanislav_stz

Къде се намира Intercooler-а точно?

Recommended Posts

3gpaBeuTe! Интересува ме, тези които са с английските Civic-и и имат cooler или просто тези които знаят, къде точно се намира? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Акорда се намира в дясно от радиаторите като си застанал пред колата. Ще го намериш лесно по влизащите и излизащи от него дебели маркучи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz

На колата на която трябва да намеря мястото му, няма такъв. Има наистина едно място отдясно, една празнка рамка, но не е легнала (хоризонтално) а е разположена вертикално (дългата част сочи на горе). Това ли ще да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата DundyTheCroc е прав!обаче ако го търсиш на твоята хонда няма да го намериш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz

На мен ми е ясно че няма intercooler, чак толкова зле не съм. Искам да знам точно кое е мястото, това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

едно такова като воден радиатор ма не точно. Маркучите дет влизат в него идват от всмукателната система от въздушния филтър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, мен ме интересува мястото където се намира и самата рамка, която го държи, при положение че колата никога не е имала такъв, но е предвидено да има. За това питам тези с английските Civic-и, че те най-добре трябва да знаят.

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интекулера се намира като отвориш капака на двигателя се пада отдясно до водния радиатор дето ти е отляво! Там съм го виждал на английските Акорд и Сивик! Иначе се избира по каталог. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много :D А по каталог, имаш предвид по марка и конкретен модел? Защо тогава някои фирми се интересуват само от размерите? И къде мога да открия компетенция относно този модел? Извинявам се за off topic-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...