Jump to content
cK1

Вижте го !

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=odBjWkQ030YТва клипче малко остана да ме развреве ;) , а ако бях някъде в чужбина - одма ми бяха тръгнали :) !Умишлено не го пуснах в темата с "готините клипчета". Клипчето е невероятно, много стилно и качествено, направено с невероятно много и невероятно хубави снимки от България, на "фона" на няколко хубави ремиксирани български народни песни. Тва е! Гледаите къде живеем ейййй :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Много емоционално,да се изправиш с ръка на сърцето,с поглед към трикольора....И после: "-Българи!Юнаци!"(извинявам се,но ме хвана носталгия за световното в Щатите..). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам Родината си, мразя държавата!

:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота... винаги съм искал да я обиколя цялата, да я видя с очите си. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ ShEfA

Изчакай и аз да се метна след десетина, единадесет месеца на една хонделка и ше я изръшкаме цялата ни мила рОдина:guns: И аз много искам да я обиколя, не може да живееш в някаква страна и д ане я поснаваш като география (и като на карта и като наживо), това е моето мнение, иначе понятието България би останало без значение, без пълнеж...... Ще я изръшкам цялата, ей. Само да се кача на собствено возило и цялата ще я обиколя.

 

А клипчето наистина ме разчувства. Който го е правил го е направил много професионално, такова клипче би продавал много добре българския туризъм навсякъде по света :starwars:

 

Ехххх в каква хубава страна живеем......само да не бяхме толкова калпав народ...ама то народа си го е казал, нали я знаете приказката за ябълката и прасето......

....бе казано по модерному.......БъЛгАрСкАтА ПрИрОдА РуЛиРа :guns: :guns: :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

btw, забелязяхте ли профила на човека, качил клипа?

Hometown: Ohrid

Damn! :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такива хора трябва да бъдат обявявани за НАЦИОНАЛНИ ГЕРОИ, а не Първанов да кичи Доган до колкото си спомням с орден "Стара планина"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного яко клипче , наистина в България има страшно красиви места . Ако не бяхме и такива мърлячи , можеше да е още много по-добре .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Пфффф това клипче направо ми напьлни душицата браво на човека който го е направил евала :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Родината ни е невероятна :(:) На някои от местата съм ходил а на някои съм запланувал да отида, но за жалост има и такива, които не ги знам къде са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време нямаше ли едни книжки , в които трябваше да се събират печати??? Една такава , скачаш на хондата и беж лиске да бягаме към следващата забележителност и следващия печат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време нямаше ли едни книжки , в които трябваше да се събират печати???

Има си все още. Стоте национални обекта. Обикаляш, бият ти печати по обектите и така докато не ги обиколиш всичките. :) Даже имаше томбола с награди ... и то не някакви плюшени играчки, а истински хубави лотарийни награди. :) Аз имам такава, обаче винаги като тръгвам на някъде, където ще има какво да я правя, я забравям и после като стоя пред обекта и се храня ли храня... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е България,страната с едни от най-красиви и разнообразни зебелижителности, горд съм че съм българин.Само където неможем да ги оценим,запазим и използваме рационално. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...