Jump to content

Recommended Posts

Покрай batkosio и на мен взеха да ми се въртят из главата едни круизи, едни контроли ... :hondarulez: Интересува ме бутони на волана от кои модели мога да използвам за сивик 5г хечбек. Надписите на бутоните и конекторите не са ми интересни, защото последните най вероятно ще се режат -> ще приспособявам управлението от двата бутона да минава по една жица заедно с клаксона за да не се налага да купувам нови контактни пръстени (slip ring им викат отвъд голямото море) Три бутона са още по добре дошли :thumbs1: В момента съм хвърлил око на един актуатор за 5г. в е-bay който няма нужда от вакуум а се управлява само с ток. Актуатор е това дето дърпа жилото на дросела. Ще ми трябват и бутони за волана, но на сивик не съм виждал круиз контрол и ще помоля колегите които за запознати да кажат дали може от друга хонда да взема такива бутони. Волана ми е с въздушна възглавница и не искам да го сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на сивик 5г.съм виждал круйз контрол и по мой спомен бутоните му бяха точно такива като на акорда ми.на акорда ми има още един бутон който е на таблото и служи за активирането на авто пилота,а при сивика не си спомням имаше ли го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, да. Наскоро проучвах този проблем. Няма нужда да взаимстваш, те си се слагат стандартно. Ето ти OEM cruis control switch: Ето бутони за воланаИИ да... точно като ти е с въздушна става, иначе не става... :hondarulez: Такаче ще си запазиш и безопасността!Мммм няма да правиш нещо революционно, можеш да си спокоен. Има си стандартни моторчета, стандартни бутони. Дет се вика... Plug'n'Play :thumbs1:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един слип-ринг, но за Прелюд 4 ген, абе ще го измислим с него :devil: Междувременно ако някой може да намери тези бутони...

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Аз съм с такъв круиз контрол на 5ген хеч ето снимки..... има два бутона на волана и един на таблото от където се пуска и спира!Снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за включването. Вече почнах да събирам частите и инфото ми беше от полза :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...