Jump to content
GTI-8V

ех, стига с този "warn Level" .....

Recommended Posts

еи много простотия, много мъдри мисли, много нещо ... само един човек написа Голямата Тайна -> Форума е Частен с Частни правила ... е те това е ;)мен лично ме дразни факта че една мания за мен, едно място което би трябвало да се нарече нещо като "свещенно място" всъщност на това място не ми разрешават да питам, да помагам или да имам собствено мнение за някой неща ? Всъщност не ми разрешават някакви ВСЕЗНАЕЩИ хора който всъщност от половин година не съм видял почти никъде да помагат, само warn-ват с няква цел да ти кажат че те са Боговете в този "храм" ... нещо не зацепвам идеята да си подчинен на хора които не искат да ти помагат :)1net винаги когато е можел е взимал участие с максимално компетентни отговори, на всеки търсещ помощ ;) , модераторите често са давали напълно безмислени и излишни мнения в теми на хора имащи нужда от помощ, защо не се само"warn"-ват ? или те са недосегаемите ?имам "ворн" за ненужно мнение ? а съм чел доста такива от "ВСЕЗНАЕЩИТЕ" модератори ... но те все пак са БОГОВЕТЕ тук ... хитряги ...та идеята ми е , ако те не спазват правилата, защо останалите трябва да спазват правилата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пьк казвам, все пак добре че са модераторите. От ден на ден форума се преврьща в по- голяма детска градина. А децата трябва да се контролират. Форума е предимно технически, а не бла... бла, снощи ми пристигна голямото турбои една сурия теми раздел офтопици :dry:

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...