Jump to content
ШМИРГЕЛ

Honda фенклуб

Recommended Posts

Дай Боже повече като теб и мечтата ще се усъществи.Поздравявам те за ентусиазма!А иначе на 3.02.2008 ще е следващата среща(ако не греша)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикери на фен клуба попринцип за пловдив ги продават Майната и AERODECK за други незнам,за фанелки по едно време някой продаваше , но ще те излъжа кой беше, а за запознанствата всяка първа неделя от месеца има среща от 13:00ч. на паркинга на кафе "Егоист" което се намира срещу новият търговски център "Grand" ако съм изпуснал нещо нека някой ме поправи :)

Редактирано от fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се опитам да долетя от Хасково :) ,за някоя друга лепенка :lol:Само ,че не се сещам къде се намира това кафе , може ли на bgmaps.com да ми го покажите ?

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги :) там съм на 03.02.2008 от 13-00 надявам се да си купя това онова да ми кажете как да се пресаиденя към фенклуба официално ,,,както и да се допитам за някои проблемчета и идеи относно моият Civic с вас. предполагам че вси4ки там се познават,такаче се надявам да забележат Новия :lol: :lol: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам че вси4ки там се познават,такаче се надявам да забележат Новия :rolleyes::tease::thumbs1:

Добре дошъл! Радвам се, че бързо се вписваш в групата ни, просто се представи като дойдеш на срещата и си наш :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто се представи ... и си наш :ranting:

Оф,Майната ги яде за закуска по двама нови фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна по лекичко ще изплашиш момчето :cool: още е ново данесе вясне никога повече ли искаш :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emski

еии хора неме стряскаите деее :cool:))....реших да споделя нещо .......... http://www.vbox7.com/play:fe207446 ......НЕСЕ смеите :cool:)) човек винаги има какво да научи , и никога не е късно да станеш за СМЯХ ...аиде лека от мен ;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААААААА,Много се смях!!! Ти ли си т'ва. Тури едни хубави зимни обувчици отпред първо,че да може да тръгва,натегни ръчната и давай тренировки.Идва сняг, ще имаш шанс за втори запис.Много яко, поздравявам те!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа те гумите са си хубави и нови :hondarulez:))) ...виж ръчната трябва да се натегни малко ... но то там си беше повече лед отколкото сняг, пък трябват и тринеровки ...нее става сямо с гледанеее :P)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа колеги,днес един познат ме пита за фрнклуба...и тои кат мен си има CIVIC от скоро :unsure: и му се радва...споменах му за срещата на 03.02.2008/ и той изявява желание да се пресаидине Та на следващата среща сте вече с двама повече :lol::P ... невярвам да имате нещо против ?? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро може и фланелки да направимеАЕРОДЕК-извинявай.................и свестни ключодържателиготино ще е ХОНДА FAN CLUB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

03.02.2008 а 4аса е както разбрах 13:00 за срещата или се баркам? Пишете още един нов за закуска или обяд :starwars:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

03.02.2008 а 4аса е както разбрах 13:00 за срещата или се баркам? Пишете още един нов за закуска или обяд :guns:

Научил си си урока :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Пускам нова уведомителна тема за срещата и по този въпрос си пишете там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...