Jump to content

Recommended Posts

Здрасти имам Honda Civic -92г. хечбек... много съм си доволен от количката :tooth: самоче преди два три дена минах прес една преспа образувана от снегорините....нищо фатално снега беше мек :D..... обаче сега имам едно неприятно скърцане при вартена на волана. По-интересното е че понякога го има само при въртене на ляво,понякога само на дясно.... а при по-барзо въртене спира да скърца. забелязах и че на паваж или някои бабунки скърца и без да барам волана.... нямам представа каде да търся проблема... ще се радвам за някои насоки. благодаря :lol: :lol:Забравих да спомена че на колата е направен стенд след смяна на селенови фетулки и нови гуми. Всичко беше 6-ца по предницата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emski

Благодаря колега,още утре ще пробвам:tooth: Но възможно ли е от едно скасано уплатнение да скърца така ?? ,,, смисъл ако е скасано какво, влиза вода и от нея скърца , така ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

преди няколко седмици го имах подобен проблем.При мен скърцането беше доста силно(не се търпеше).оказа се долен ляв шарнир(беше се скапал тотално).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е защото когато е скъсан маншона греста която е вътре истича през скъсаното а в същото време от там влиза вода и шарнира няма смазване и като изсъхне почва да скърца.Другия момент е когато греста остарее и маслото се отделя и пак триещитечасти остават на сухо и скърцат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги, от това което ми казахте разбрах че наи вероятно е влязло вода(като стм минал прес преспата) понеже шарнирите сащо ми са нови на 4 месеца... не вярвам за толкова време да са се скапали ... като се има предвит че си карам колата савсем нормално....все пак възможно ли е да съм повредил някои шарнир ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

Колега или слагай крика и проверявай или я карай в сервиз щото така от разстояние :tooth: А шарнирите са били нови като си ги сложил а сега вече не са. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги ще я огледам в сабота да видем ще намерали каде е проблема :cool: ... , ако НЕ на Маистор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...