Jump to content
ivorpetkov

Кожен волан?

Recommended Posts

Колеги, някой да е слагал кожа на волана?Става дума при Civic 6-та генерация с AirBag.Тука някъде се мотеаше един линк към тапицери, но не видях снимки за такова изпълнение.На този волан, ако се сложи дали ще е добре?И дали няма да стане много дебел?Става дума за истинко изпълнение с шев отвътре, не за разни грозотии дето си ги намотават на кормилото. :D

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз. Точно при тези същите тапицери. Не прекалено, приятно дебел става волана.Airbag-а не се тапицира, само останалата част. По лъчите където не може да се зашие е залепена кожата.Дали е добре - да, аз съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си е оригинално с кожен волан,не знам за ина4е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest INTEGRA_R

Колега и аз имам вече повече от година кожен волан.И на мен лично много ми допада.Въобще не става толкова дебел волана,много е приятно.Сложиси няма да съжаляваш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен оригинално ми е кожен и по лъчите е зашит включително. иначе онези тапицери са добри, но за волани не знам. гледаха моя и казаха - хмм, добре е направен, къде ги правят така? :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми стана интересно, та да питам колко струва такова удоволствие? Приблизитено.

Редактирано от muggerud

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lordross

Аз също имам оригинално кожен волан. Единственото неприятно е че когато са ти мокри ръцете се хлъзга много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

muggerud - Примерни цени 60 изкуствена, 80 естествена, 130 лв. много дебела естествена за баровци в Лозенец :rolleyes:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedrum

И аз да се включа:кожата винаги е била едно много добро решение,но изисква подръжка(третира се периодично със спец.спрей,иначе бързо се захабява и протрива).Колегата по горе е описал добре цените за услугата.Аз в моя случай предпочетох направи си сам,за собствено удоволствие и стана яко.В "Импас" имаше промо на естествени кожи за волан на"Пилот",взимаш, има схема за шиене,конец и игла и действаш.Проблема беше в цветовете.Тези с промото по 12лв.бяха много алтернативни(жълто,син и червен),а черното -40лв.Първо тествах син,хареса ми и после си взех черен.Ако са ми останали снимки ще ви ги покажа. :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedrum

Ето как изглежда шева...Но цвета беше доста алтернативен,така че бе подменен много скоро....

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отговорили. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...