Jump to content
gazara

има ли филтър за климатика

Recommended Posts

здравеите,мойе ли някои да ми каже как да разбера дали моита хонда има филтър за климатика и каде се намира.благодаря претварително.civic 6 1.5 ils v-tec/114hp/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,мойе ли някои да ми каже как да разбера дали моита хонда има филтър за климатика и каде се намира.благодаря претварително.civic 6 1.5 ils v-tec/114hp/

сваляш жабката зад нея има една кутия на тръбопровода за въздуха непосредствено след вентилатора има капаче отваряш и филтъра казвам би трябвало да е вътре защото моят беше изкаран

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,мойе ли някои да ми каже как да разбера дали моита хонда има филтър за климатика и каде се намира.благодаря претварително.civic 6 1.5 ils v-tec/114hp/

сваляш жабката зад нея има една кутия на тръбопровода за въздуха непосредствено след вентилатора има капаче отваряш и филтъра казвам би трябвало да е вътре защото моят беше изкаран
blagodarq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но преди това сваляш и една метална конзола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GGG

Колеги, прощавайте че във вашата тема питам, но по този начин ще се разясни напълно въпроса...

ТА:

Има ли филтър за климатика на 5ген. 92-95 Сивик?

Питам защота си купих втора употреба климатик и не виждам ни филтър, ни място където може да се монтира, а ми е ясно колко важно е да има такъв (натъпкан ми е вътрешния радиатор със боклуци и изсъхнала кал...). Да не би аз нещо да бъркам. Благодаря предварително за информацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...