Jump to content
dj_freak

Смяна на предно стъкло

Recommended Posts

Момчета наложи ми се да се принудя да си счупя предния джам след като преди година и половина си купих колата с надраскано такова. сега вече се реших и искам да питам тези които вече са сменявали за евентуални трудности цаки и т.н. счупих го и опчаквам застрахователите да го сменят т.е като ми осребрят фактурата. в кобра имат стъклото за 130 лв. и 10 лв. монтаж зелено с тъмна лента триплекс. кайете съвети и дайте малко опит. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_freak

ЕЕЕЕЕЕ как можах да напиша тема с толкова правописни грешки :):P;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво да те съветваме? Има стъкло, отиваш, слагат ти го и си тръгваш.... Какво има да те съветваме, хората си знаят работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

сменявах преди година беше на лявата врата.добре бачкат момчетата,ама ги питай дали е японско.тогава имаше турско и японско и понеже са ми приятелчета ми казаха.вземи си японското,може и турското да става,ама нали знаеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменявах преди година беше на лявата врата.добре бачкат момчетата,ама ги питай дали е японско.тогава имаше турско и японско и понеже са ми приятелчета ми казаха.вземи си японското,може и турското да става,ама нали знаеш

аз съм с турско. Не можеш да откриеш разлика. Даже пише Хонда на него....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...