Jump to content
Guest honda_huliganka

Нов фен в форума

Recommended Posts

Guest honda_huliganka

Все пак си взе D14A4 както си говорехме в една друга тема :) Прекрасен избор, да ти е честита! Много безаврийни километри и адреналин с нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

мерси много !!!;) прав си двигатела е D14A4 но е голяма бегачка за жалост само до около 120-140 км/ч но какво може да очавам повече от една Хонда :)

Да е бегачко до към 260 км/ч??? :):) Честито и от мен, и добре дошъл в сектата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Честито и от мен, и добре дошъл в сектата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си я караш. Радвам се тъй като и аз съм нов, че клубът се развива и се повече хора започват да харесват и ценят марката. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. на всички :) от миналата седмица съм собственик и вече фен на марката.Ще се радвам да има какво ново да науча от всички вас и да споделяме опит за напред.Знам ,че тук има голями фенове с който с радост ще очавкам да се запознаем лично на някоя от сбирките който правите.Иначе колата ми е Honda Civic 1.4Is 1998 год. Японска сглобка което мен лично много ме радва.Снимки има в профила ми или ще се опитам да ви ги постна тук ;) чао за сегаснимки

старата ми беше 1.4ис много доволен малко харчи върви прилично от седмица съм вече с д16у8 6 купе за сега съм доволен да видим колко ще харчи"Ю:) е ама все пак карам хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4естито и от мен!аз съ6то съм нов в този форум,но япон4ета карам от около 7 год.! :)( просто до скоро нямах нет,ама това няма зна4ение)да я кара6 сас здраве! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

блогодаря на всички :) за 83 лв. я напълних догоре с ОМВ 95 и се изненадах защото минах около 640 км. с тях и стрелката все още не беше на резерва.И днес от Враца-София ми глътна около 7 л. бензин.Това според мен е доста разумен разход който ме кара изобщо да несе замислям нито за метан , газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш само 100 октана, а икономии на наще коли никога, въобще и не мисли за газ и метан! :)П.С. аз не мога да видя снимките, дай ги някъде другаде, моля...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за снимки заповядаи СНИМКИ интересува ме с 100 октака дали ще свали разхода поне малко ? И дали няма да скапа двигател с такъв тип бензин ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да му направиш, не се притеснявай ;) И честита придобивка. Доведи я на някоя среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

Честито. ;) За това със 100-те октана сигурни ли сте, че не пречи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме с 100 октака дали ще свали разхода поне малко ? И дали няма да скапа двигател с такъв тип бензин ?

Със сигурност ще ти харчи по-мално, което ще компенсира разликата в цената поне ;) 100 октановия и специално super 100 на ОМВ ще ти се отразят чудесно на колата. Усеща се и във вървенето ;) НЕ се притеснявай за двигателя , нищо му няма. С по-качествени бензин и масло, даже ще удължиш живота му
мерси. Ще пробвам значи да карам само на OMV super 100.Аз по принцип не карам много.Мисля ,че добре ще се комбинираме с 100те октана ;) Имам един въпрос ? маслото е сменено на 146 000 км. в момента е на 153 000 кога ми предстои следващата смяна ? и какво бихте предпочели да си купа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен да си я караш с здраве колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито запазеничка е много безаварийни и умната;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много радостни мигове и км да ти донесе "японката" ;) И на твоята ли пише 25th Anniversary отсрани до мигача?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за офтопика, ама да ви питам за тоя ОМВ 100..аз моята като я взех лятото и я карах само с такъв. грубо и слагах 10/100 разход и ми се е случвало да свършва преждевременно (тоест над 10/100 ми дава)..от както зареждам на Лукойл 95, смея да твърдя че разхода ми е под 10/100, дори зимата !незнам защо така, но тоя 95 май е доста по-добър от ОМВ 100 ?!?!дали само тук, в Ямбол, стават такива аномалии или просто ОМВ съкс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

OMV Супер 100 е за коли с компресия над 1:12 погледни в Driver's Manual на твоята хонда какъв бензин и препоръчват. Точно така Normal който е 92 но в нашата "Normal-на" държава го няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Честито,безаварийни км и много радост с новата Хонда......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...