Jump to content
-=Гиби=-

четирите етажа

Recommended Posts

Искам да задам вапросче :) Разбрах, че Бултрако отвори някакъв Шолрум, който така и не разбрах къде е ;) а дали този Шолрум е онази легендарна сграда, за която говорите, че е на четири етажа ;) , а пък и да ми кажете къде в крайна сметка е шолрума и четирите етажа ? Освен това и да питам дали са в софия и двете :) ПП проверих за такава темичка и се надявам да не ме ;) критикувате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май новият шоурум е в Пловдив, за София не знам още да са открили нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов шоурум има на бул.България , като слизаш от околовръстното , от дясната страна.

Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е този на Бул. България, дето е в дясната страна на пътя, като отиваш към НДК, демек като слизаш от Бояна ти се пада в дясно, малко след детелината за околовръстното. Ама не знам дали той е нов.....въпреки това като минах оттам вчера ми изтекоха очите ;):) :) ;) А да и не видех да е на четири етажа...мисля, че този, четириетажния, за който говориш, не е в София :)Едит: Колежката ме е изпреварила ;)

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за този на България, по-добре не си губете времето, освен ако не искате да разгледате колите там. Те са дилъри на Бултрако, но дори и части не може да се поръчват и препращат клиентите към Бъкстон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Четири етжния комплекс на "Бултрако" АД ще бъде на бул. Ботевградско Шосе и в момента е в етап на строеж! Справка списание The Power of Dreams брой зима/2007г. това с черният Legend на корицата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...