Jump to content
No Limit Performance

Търся кученце за много важен човек :p

Recommended Posts

Пускам една темичка тук понеже доста хора посещават форума и евентуално някой може да ми помогне в това начинание:)Не ме интересуват родословия и т.н.Търся кученце до 40-50дни (т.е. бебенце).Породите съм ги написал в заглавието ,но нека ги има и тук:-Мопс-Чао-чао-ХъскиПо възможност цената му да не е като от развъдник за чистокръвни кучета или зоомагазин , а нещо на що годе достъпна цена :)Хайде да видим някой от тук ще може ли да ми помогне да направим едно прекрасно момиченце още по щастливо :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Аз имам хъски,женско на 1год и 2мес.Купих го от кучкар без родословие за 250лв.Съвета който мога да дам в случая е бъдещият собственик ясно да си даде сметка дали ще може да му осигури достатъчно простор за движение,защото аз живея в къща с голям двор и по моя преценка хъскито има нужда от поне 5км на ден,определено е дворно куче което не е придирчиво на студ,даже обича студа,но иска много движение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сметка на това мопса вече е селектиран дотолкова че няма проблеми да се гледа и в апартаментп.с.днес-утре ще звънна на един човек и ако има ще ти пиша :angry: (мн як подарак си намислил за жената предполагам)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

323f-fan & zarrick Благодаря ви за мненията :hondarulez:Eternity, ще чакам отговор от теб.Хъскито за момент отпада като вариант, понеже търся кученце , което да расте много.Говоря за нещо от рода на мопс, шар-пей и други такива мъници.Ако се сещате за подобни видове кученца може да споделите ще ми е от полза :tease:поздрави!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...