Jump to content
Guest ShEfA

Хонда пускат дизелов Type-r

Recommended Posts

Guest ShEfA

Стара новина, вече спорихме веднъж дали е одачно да се прави спортен дизел. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW
Всички марки изтрешеха с тия дизели :lol::fun: Сега остава и Ferrari дизел да пуснат ;) Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де какво толкова имате против дизела и алтернативните горива..........нека има разнообразие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми мине черна котка пътя до две седмици ще съм със Сивик 2.2. i-ctdi, съответно ще и сложа чип и смятам да я докарам до към 170 коня. Няма да имам нищо против да се пусна с 2-3 бензинки, да видим как стоят нещата, а не да гадаем бензин или дизел е по-добре.Стискайте палци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Добре де какво толкова имате против дизела и алтернативните горива..........нека има разнообразие

алтернативните горива(газ,метан) за мен са пръдница...с извинение! за около 100 години развитие на спортните автомобили предимно се използва бензин.6том инжинерите така са ре6или зна4и може би така е най добре?това си е традиция спортна кола на бензин. хората искат да 4уват рева на бензинов двигател никой друг не вади такъв звук,а не на нафтова пе4ка. аз не се кефя на спорна кола задвижвана със слън4еви батерий ,газ, или за квито о6те 6итни се се6тате... сигурен съм ,4е мн. хора 6те подкрепят скромното ми мнение :cool:
И аз също съм на мнение, че напоследък прекалено много традиции и правила в автомобилостроенето се нарушават.Колко хубаво си беше, когато спортните коли бяха бензинови, а дизелите бяха за спокойно и евтино придвижване. Когато нафтата се водеше отпаден продукт на нефта и беше много по-евтин от бензина. Когато колите не ги правеха всичките еднообемни, високи и грозни като маршрутки. Когато Хондите бяха ниски, широки и леки.Когато следващите модели бяха по-добри от предишните, а не обратното (вижте епизода на Top Gear за новия и стария Type R)...И когато не залагаха толкова малък ресурс при производството им. Сигурен съм, че кола произведена тази година, през 2028-а няма да е така запазена, както да речем сега сивик 3г или 4г...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...