Jump to content

Recommended Posts

нов член съм или поне се включих за да ви поразпитам имам хонда кончерто 91 год и напоследък ми прави номера. имам газова уредба но в момента не мога да карам на газ и реших малко да покарам на бензин, но уви няма по спънат кон от колата ми в момента.колата се държи сякаш е запушена или се дави, започва леко да се подобрява чак след около 2500 оборота. дайте съвета къде да я закарам или на диагностика или на сервиз като моля да изключите омбре, защото вече сам си патила от него. да ви обърна внимание че съм жена и ми обяснявайте по подробно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за оффа,но това е само на4алото.Продължавай да караш на газ :rolleyes:Закарай колата на газджии,те са си забъркали попарата,те да си я сърбат.Омбре не ти е виновен :rolleyes:

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди в сервиз ЮВЕ и пробвай там,намира се на симеоновско шосе точно до автокъща А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest charlie

За газова настройка при мен - Charlie 08998 03330но първо препоръчвам за безин да се обърнеш към колегата Иво - сервиз Крафт Дружба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но първо препоръчвам за безин да се обърнеш към колегата Иво - сервиз Крафт Дружба.

:confused: И аз ти го препоръчвам Момчето знае какво пипа и прави.Доволен съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По всяка вероятност са ти се задръстили дюзите ??За жалост така става като се кара на газ но при тези весоки цени какво да се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...