Jump to content
Guest deathripple

Лампи на таблото

Recommended Posts

Guest deathripple

при стартиране на двигателя кой лампи би следвало да светнат и да загаснат след това ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На маслото, на тока (акомулатор), зелена лампа за имобилайзера (ако е след 96та), оранжева за engine-check

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен светят лампа за масло една зелена с ключе която предполагам че е имобилайзера и една оранжева която повече ми прилича на помпа....ръчна не ползвам по принзип но тя свети когато е дръпната...каква е картинката на лампата на енджин-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях объркал за ръчната, едно акомулаторче трябва да ти свети. на чека е оранжева, най вероятно е това което ти прилича на помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както каза колегата, до тази за маслото на мен ми светва и тази за акумолатора (пак е червена)

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deathripple

хмм проблеми с акомулатора не съм имал....ама и да имам май няма да разбера навреме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми смени лампата и ще светне.Скоро сменях на 5 ген. и са тези обикновените от 30 стотинки , надали и при теб е различно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, смени си я. Трябва да светва :cool: Таблото се сваля доста лесно. Поне аз го свалям за 5 мин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
здравеите.имам и аз един въпрос по тематаи ще съм жи благодарен ако можете да ми отговорите.карам хонда от 3 години акорд 97 с ролвър двигател имам една жълта лампа която прилича на помпа или кран за мивка светва само когато съм на много ниски обороти и като дам газ или сваля предавката се гаси лампата та въпросът ми е каква е тая лампа и зашто е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...