Jump to content
tinki

Има ли бордисти

Recommended Posts

Бордисти,скиори даваите да се организираме.........условията горе са перфектни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бордист един в мое лице, ама сега покрай колата и празниците нямам време за дъската :)Dr'Ox'Boli да не се спотайва и той крие две пръчки там някъде и ги плъзга по снега

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бордистчета да, не е като да няма :) И аз си мислех за Витоша тея дни, но на 30ти заминаваме на Ебанско и се надявам там да разцепиме :):P:P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О4аквам ви вси4ки на Банско :P,тук е перфектно в момента, казвам го от опит :) днес ли4но съм тествал трена .И като дойдете обаждайте се ейййй :) . работя в Happy End :) то4но до на4ална станция на кабината, а през деня може да покараме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз от 10-ти съм на Банско..........засега разтривам Лале :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз от 10-ти съм на Банско..........засега разтривам Лале :) :)

аз пък си карам ЧУК и ГЕКа на Витоша от Голи връх под лифта надолу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Днеска се чух с един приятел, който в момента кара на банско и каза, че е грозна картинката там :P Било заледено и препълнено с хора, а и на сичкото отгоре снолпарка още не е готов, чак февруари или март ще го правят :huh: , а аз специално заради това исках да ходя :P То се е видяло, че пак ще се ходи на алкохолен туризъм :lol::lol::huh::P Весели празници на всички :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООООО Шефе :) приготвил съм ти малко ваксичка за дъската да те видим наточи ли кантовете ;)А мойте пръчици плъзгах плъзгах :P наистина преди нова година на банско беше мазало, но само докато се качиш с кабинката. Горе всичко се разпръсква, а пистите бяха рай, не знам за какъв лед е ставало въпрос. На 31-ви беше наистина тарапана горе, но само от пешаци които дишаха чист въздух и се радваха на слънце ;) И ДиДжея видях :) лошо че само на паркинга, а не на парти, но някой път .... :) Мисля други ден да пробвам новия сняг на бансчо та ако има желаещи имам две места :) А утре вечер ... не е сигурно но мисля нощното лале да видя има ли хляб в него :) Та обаждайте се ще се радвам да се съберем повече :)

Редактирано от DrOxBoLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geo

Ммм карам ски , уж се организирам с приятели ма се се прееаат нещата и така ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

АААААААААААААА, ФАААААК КАК СЪМ СЕ ПРЕЕБАЛ, АААА ЕДИН ДЕН ДА НЕ ВЛЕЗНАА! Ааа ще си изям главата и ушите и пръстите на краката и всичко... аз искам да карам нощно лале ама нямам транспорт... да;слдкйаскдйлаксдй ууфффффф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neutrino

Еххх,ските ми хванаха прах вече-незнам дали ще се кача отново,защото си оперирах коляното.На всички с бордове и ски приятно каране и без контузии...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Еххх,ските ми хванаха прах вече-незнам дали ще се кача отново,защото си оперирах коляното.На всички с бордове и ски приятно каране и без контузии...

А на теб колега скорошно оздравяване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да заформим едно лизгане на лалето нощям? Примерно сряда или четвъртък? Аз съм за и за двата дни стига да има ентусиасти ;)

Оп, оп.. ей ме, ей ме! Алююю място свободно в Хондата имаш ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ейййй, да се сурна и аз до София в сряда , и да взема и борда 4е не съм карал нощно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде давайте :D там съм. "Началство" имам свободно място в НЕ-Хондата ;) даже имам още едно такова. давайте да се разбираме нещо по конкретно. М-р Ди Джей аз ще взема едно мп3 да ни миксираш горе че тия с това тяхното ретро горе ....... ;):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй... купона за СКИОРИ и СНОУБОРДИСТИ за утре вечер се заформя. Айдее народеее, да се хващаме и задружно кола зад кола нагоре и в 18ч. да сме там и по най-яката пистаааа:confused:! ПОКАНАТА Е ОТПРАВЕНА ОФИЦИАЛНО, ЩЕ Е МНОГО ЗАБАВНО ДА СЕ ПОНАДПРЕВАРВАМЕ ПО ПИСТАТА:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаме лепенки Хонда Фен Клуб за СКИ и БОРДОВЕ еййййй :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая сряда пропуснах ама хаиде другата седмица да се организираме от рано,4е на нощна още не съм карал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за четвъртък можееее Тинкииии!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dotzula

Е, покарахте ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер.... НОЩНА, поканени са всички скиори и бордисти. грабвайте дъските, някой се изкряска... айдеее, на нощна утреЕеЕЕееее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Са начи за четвъртък остава офертата ??? Мене за тая вечер ми вкарваха яко оферти, ама си мисля да не е много твърдо и заледено горе, а и по писта да се кара е яко скука :tease: , но пък и от друга страна никога не съм карал нощно и ще ми е интересно да видя за какво става въпрос.............та някой ако може да ми услужи с маска и ръкавици за утре вечер (че мойте ги забравих в Благоевград) и аз идвам :P:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, имам само по една бройка и от двете... мога да ти донеса очила за плуване :hondarulez:А ръкавици.. само такива обикновени. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена ще ти взема маска, но за ръкавици не съм сигурен, че ще намеря. Предлагам ориентировъчна среща на площада в драгалевци в 18 +- 15 мин. Там където сте се и чакали гат дрифтихти в посока алеко ;) Ако се разминем направо горе и звънкайте аз съм на 0888 659439.Ако нещо се поразминем ще ме познаете по лимонено-зеленото горнище ;)Айде зимайте плъзгалките и идвайте :P че то колкото повече - толкова повече както каза някой :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще влезе надявам се :rolleyes:Той Шефчето се разбрахме аз да го возя, така че не е проблем това ;)Така че вършете работа спокойно и когато се освободите газ на горе :lol: Ако успее някой за около 18 да е на площада хубаво ако не направо горе :P

Редактирано от DrOxBoLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи остава само и аз да успея да се справя с разните му работи там и се виждаме направо на драгалевци и палиме към лалето да по дрифтиме малко с дъските :lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яката размазвация стана момчетааааа:rolleyes: Хехехе, благодаря много на DrOxBoLi, много точен пич евала му правя. Вярно, ще му отива не тази петролено зелена кола, а една такава друга... хондеста, не опелска ;) Яко си покарахме, имаше и ПТП-та ;) Хехехе, абе диво беше, всичко пропуснали да съжаляват :blink: хихихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММММдааааа Шефа е неподозиращо прав ;) Пък и бира имаше ;) .... Няма да се мъчим утре с мускулна треска я ;)Наистина беше яко, че и отгоре. Всички пропуснали да знаят, че ще повторим. Предлагам ако някой, някой ден се запъти нагоре да драсне поне ред тук и от там организацията е лесна ;)П.С. И внимавайте ;)) от сега на татък сноубордистите пред скиорите, че мноооого летят ей :rolleyes::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооооооооооо ДА - беше много доволно :rolleyes:!:blink::blink: Тва ми беше първо нощно и съм мега доволен ;) за в бъдеще ще гледам да има повече такива ;) Айде лека от мене, че от този ром горе, а после и бира и са в къщи една чаша червено вино вече едвам гледам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest funshits

Еййййй Шефеееее много ме е яд че нямам борд :rolleyes: иначе днеска щях да карам с вас 100% :blink: .Мъка ми е искам пак миналата година когато карахме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех мамка му! Много ми се правеше нощно тези дни ама ме болят дзверски китките от неделя (няколко пъти се изтърсих по гъз на заледените места и китките го отнесоха :) )На тези дето ще се качват им пожелавам супер приятно каране :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех мамка му! Много ми се правеше нощно тези дни ама ме болят дзверски китките от неделя (няколко пъти се изтърсих по гъз на заледените места и китките го отнесоха :) )На тези дето ще се качват им пожелавам супер приятно каране :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и какво ... Нищо не казвате. Има ли ентусиасти за утре (четвъртък)?Вчера си беше направо рай горе. Е малко повече хора от миналата седмица, но това е обяснимо поради падналия онзи ден сняг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тряя да се учи за изпит.. иначе изкушението е голямо :lol: хехехе, а и така е по-добре.. няма да има психически травми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lupi1981

В четвъртък съм на нощна които иска да заповяда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и не мен ми предлагат за днес да се качвам, ама тепърва почнах да карам /на 1 каране съм/ и едва ли ще мога да се справя с пистата :angry: може би другия сезон ще се подвизавам заедно с вас :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...