Jump to content
donchev

сгъваем ключ

Recommended Posts

Някой случайно да знае модел на хонда, който да има ключ като на новите аудита и фолксвагени ? Искам да си направя такъв ключ, но държа да е от Хонда,защото ще е малко тъпо ако на него има логото на ауди, а за сега си намирам само на ауди.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да знае модел на хонда, който да има ключ като на новите аудита и фолксвагени ? Искам да си направя такъв ключ, но държа да е от Хонда,защото ще е малко тъпо ако на него има логото на ауди, а за сега си намирам само на ауди.Благодаря предварително

Иди при някой по свестен ключар там имат ключове с логота на почти всички марки. Ако беше от Русе щях да ти кажа къде да идеш но ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

предполагам че имаш вграден чип в ключа и какъвто и ключ да ти направят няма да можеш да палиш с него. Иначе такива дистанционни продават с някои аларми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Абсолютно същата аларма имам по горе също и готови заготовки на клю4а, този тип аларма е за по каси клю4ове като на голф и ауди. Въпреки това клю4а ще ти стане, също и 4ипа ще ти го преместят в самата аларма,но след 1 година ще ти хлопа клю4а на свръзката и няма да останеш доволен,пак и ако знаеш каква е игра докато намерят място за 4ипа. Карай си така ,японеца е помислил за вси4ко.Аз пробвах преди 2 години сега е твой ред. Успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите за мненията !от тези пазарските аларми с тези дистанционни изобщо не си помислям да си купя,търся си от някоя нова хонда евентуално с такъв ключ,защото от ауди примерно се продават от най-новите модели (незнам от къде ги намират,но са оригинални) и стават перфектно.

Редактирано от donchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P;) А така. Иди при оня ключар дето е до пиацата на дунав. Там преди месец гледах такива ключове за почти всякакви модели. Трябваше ми такъв за крайслер дори и имаше. Един съвет. От Русе си а го пишеш с малка буква

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зна4и повтарям ти още веднъж - клю4а ми и дистанционното са от скапите с метални пластини,дистанционните са си все още като нови, но клю4овете са си отделно,отказах се всяка година да правя нови клю4ове. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Научете се да си пазите нещата! 3г. и малко съм точно с такава Китайска аларма и второто дистанционно ми е още в пликчето!!! п.п.И недейте да хулите Китайците! Виждал съм много по-некачествени Европейски стоки!!! Особено в последно време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...