Jump to content
assfull

ЕЛ. СТЪКЛА ПРОБЛЕМ!

Recommended Posts

ами щом всичко ти е наред,пробвай да напръскаш улеите с спрей.може той да е вазелинов ,може и някакъв друг омазняващ.аз дори забелязах че и с този за уплътненията на вратите става.продават го по ОМВ-тата против замръзване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mischaiko

мен старите шофьори ме саветват с те4ен парафин да намажа улеите,но не сьм пробвал още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

И аз имам подобен проблем, и се посъветвах с форумната търсачка. Има го този въпрос дискутиран и от нея останах с впечатлението, че наистина смотаните оплътнения на прозореца са проблем, както и се чува ясно де... тааа в темата главно се дискутираше дали да се намажат със силиконов спрей или с глицерин. Говорих с други хора освен от тези от темата иии всичко клони към глицерина... това смятам да намажа тия дни като си оправя някои подробности на корите на вратите. Мдааа та така, оплътненията с глицерин май ще омажа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

И аз имам подобен проблем, и се посъветвах с форумната търсачка. Има го този въпрос дискутиран и от нея останах с впечатлението, че наистина смотаните оплътнения на прозореца са проблем, както и се чува ясно де... тааа в темата главно се дискутираше дали да се намажат със силиконов спрей или с глицерин. Говорих с други хора освен от тези от темата иии всичко клони към глицерина... това смятам да намажа тия дни като си оправя някои подробности на корите на вратите. Мдааа та така, оплътненията с глицерин май ще омажа :lol:

Пробвах с глицерин, ефекта трае 2 седмици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

аз съм писал доста в други подобни теми-за гумените уплътнения - силиконов спрей на вюрт- а за механизма и металните части сухата смазка на вюрт-при мен действат безотказно вече повече от 6-7 месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и при мен този проблем го има и е доста силно изразен,така че колега кажи по-подробно какви са тези спрейове,как са им имената...например аз работя много често с HHS 2000,това е смазочен спрей пак на вюрт и пише че е смазка за части които са подложени на високи натоварвания,та значи и твойте спрейове трябва да имат специфични имена,щом казваш че 6 месеца има ефект от тях искам и аз да ги пробвам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега купваш си СИЛИКОНОВ спрей от бриколаж и си решеваш проблема за около 3 месеца което не е за винаги ама е по добре пръскаш улейте лайсните и вътре по улейте да влезе надоло по улея! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dementor

Благодаря на всички за отделеното време и ценната информаця!Ще пробвам и ще пиша какви са резултатите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...