Jump to content
Salamander

Проблем с тазмесечната среща за София

месечна среща  

77 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Мнение: да не се ебаваме с традицийте !!! Аргумент: софийските сре6ти са последната неделя от месеца !!!:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнение - научи се да слагаш й където трябва :(И аз си мислех за 23, обаче също много хора няма да са в Сф по това време. Замисли се колко много софианци като мен има дето по Коледа са си по родните места. Все пак мен ако питаш има повече шансове на 23 да присъствам, тъй че моето предложение е 23-ти, при това по-раничко, да речем 11 за сутрешно кафе. Надявам се не само аз ще пътувам в неделя следобед и ще има други навитаци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнение - научи се да слагаш й където трябва ;)

Това удвояване винаги си ми е било проблем... :P Ама старание прилагам предимно когато трябва, тук запетайките дори понякога пропускам :( Но това май е тема за лични съобщения, големи лоши вълко. :P Айде, аз съм по-навит за Коледа, да видим другите. За сега две към едно сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23-ти не мога, очертава се едва след Коледа да пътувам за България.Новата година ще я посрещам в София, така че един глас за 30-ти от мен и изравнявам резултата: два на два :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз един път да реша да дойда и ще земе да преместите датата :P И аз съм за 30ти защото на 23ти съм на работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4:2 в полза за 30-ти от мен :lol:

Редактирано от Road Runner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я направо земете пуснете една анкета и я боднете във "важни" :lol: И аз съм за по-ранна среща тъй като на 30ти бия камшиците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, да попитам ;) , ако не е тайна, къде е тази среща и обсъжда ли се тунинг на туй мероприятие :lol:п.п. питам защото никога не съм присъствал на среща на фенклуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се осъществява на паркинга на Булгарплод от 13ч. и се обсъжда всичко, което те интересува!!!:) А към модераторите...ако можете сложете ми една анкетка към поста, и наистина забучете темичката на топ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

аз съм за 23ти или 29ти

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Aбе то при всички случаи ще са малко хора . Според мен е все тая :)Подкрепям идеята на шефчето , че да му видим бавната хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Шашнахте ме :D аз я бях прежалила тази среща,заради празниците...не съм ходила от септември... мисля, че на 23-ти ще е по-добре, после се почват празницитееее....и не можеш да им хванеш края, камо ли организацията...но пък в крайна сметка мойе да пием кафе и на 23-ти и на 30-ти :D та, глас за 23-ти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва и на 23-ти и на 30-ти ще се съберем стига да има желаещи :D . Rust aко ти трябва превоз свиркай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

аз днес си вкарвам колата за смяна на вежди и се надявам да е готова до 30-и, та да видя ксеноните на някои колеги как са :D компромис за 29-ти? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега да кажете там съм все тая.Аз ше взема да мина и на 23-и и на 30-и пък квото ще да е. :huh:;) Айде със здраве от мен. ;):huh::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за който се притеснява : аз утре ще цъфна на паркинга около 13 :huh: ... после и на 30-ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи се очертава да има среща и утре ааа браво пичаве може да намина :huh:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще гледам да дойда и аз:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest big bad wolf

значи в 13 на кафенце на паркингаАз ше си пробвам новия термос ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Тааам съм с моята черна кошница ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та кога? Днеска или на 30-ти или и на двете дати ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
и днес има среща, от 13.00ч. на Булгарплода ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не съм там... разболя ми се шофьора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

Вече не съм там... разболя ми се шофьора!

Имаш време до 30ти ;)Аз днес не мога, а като гледам се очертават 2 срещи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 30-ти съм там! тоя месец стана ебати жмела с организацията ;) никой от хората които трябва да го направят не написа кога 6те се проведе "HONDA Meeting **.12.2007". днес 6е се съберат 3 коли и другата неделя 3 коли и ни6то не правиме...п.п: весели празници съфорумци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се пробвам да дойда днес , а на 30 почти сигурно.

Редактирано от RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

никой от хората които трябва да го направят не написа кога 6те се проведе "HONDA Meeting

И кои са тия хора според теб?Има традиция, има и анкета. И двете определят 30.12. :dry: Това че има желаещи да се виждат по-често, нищо не променя :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e аз чак сега я видях темата :blink: та явно ще се видим на 30ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой от хората които трябва да го направят не написа кога 6те се проведе "HONDA Meeting

И кои са тия хора според теб?Има традиция, има и анкета. И двете определят 30.12. :dry: Това че има желаещи да се виждат по-често, нищо не променя :blink:
тия хора според мен са модераторите ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кой какво и защо трябва да прави , ама моите сметки се объркаха и се надявам да се видим на 30-ти.И все пак какво стана днес ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес стана, че ми се разболя шофьора и не можах да дойда да се погъзаря. Лукчо може и сам да е бил горкия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не беше сам ;) бяхме цели 5 коли, от които 3 6-ти, 1 5-та, едно кончерто и една 4-та ;) имаше малко дръпки за тръпка,поговорихме си и толкоз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 30-ти съм там! ...

Бройте ме и мен значи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

:P това прави 6 коли :P ...

абе знаех си че има нещо,ама... :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на 30-ти срещата предполагам остава,а времето не се променя нали 13:00ч. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, май е време да пуснем официална тема и да я боднем на високо, че така може да не става много ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоз форум какво ли не може да се види:P веднъж гласувах с "Аз" сега пък гласувах за нещо да се проведе "Вчера".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук ако разчитаме на статистиката се предполага , че трябва да дойдат поне 34 човека на 30ти :P . Значи ще има среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...