Jump to content
Mr.OFF

Свети Даниел

Recommended Posts

Абе хора. .. днес ... хората с Д имат празник ...добре че DNL ми го каза директно ...аз къвто съм отнесен !

Та поздравявам колегите с главно "Д" и най-вече човека Даниел , които ми е много скъп !

Бай Х .. пак ше трябва да употребяваме алкохол ... после младежите за кво ни викат алкохолици ..ам ??!! :)

Аре аз отивам да купувам подаръците ... ти слагай лимунатата в ладилника !

Ше ти се изтърся с Конова .. да сложиш повече безалкохолно ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май в наща държава всеки ден празник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на всички! Най - специално искам да честитя на DNL.....да си ни жив и здрав! Малко закъснях със поздрава, ама ще намеря начин да се реванширам:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа...с какво свети Даниел?И на мен ми е много скъп - ту ракията ми изпие,ту цигарите ми изпуши...скъпия ми чичка той...да го шибат малки гаджета.И големи В-теци да му разклащат топките. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа...с какво свети Даниел?И на мен ми е много скъп - ту ракията ми изпие,ту цигарите ми изпуши...скъпия ми чичка той...да го шибат малки гаджета.И големи В-теци да му разклащат топките. :)

Моля модераторите! Не цензурирайте темата ! Дай боже пожеланията на Бясното Куче да се сбъднат - за мен и за всички именници ! Наздраве пиййпъллллл :)!Ай ..давааййй... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз ще с е чувствам поздарвен, щото и аз с е явявам Даниел :cool:Наздраве на колегите от Стара Загора :cool::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...