Jump to content
ilias

Защо е затворена темата?

Recommended Posts

Исках да пусна снимка на колата ми в темата за най-добра снимка на хондите ни, но видях, че темата е затворена. Та въпроса ми е, защо е затворена темата - Най-добра снимка на хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото стана от "арт" конкурс за снимка, в алтернатива на "кой какво кара + снимка"!!! Човека, който пусна темата искаше да наблегне на пипнатата снимка, на красивата снимка, с чувство в нея, с внимание към композицията... а всички започнаха да пускат снимки на колите си на паркинга. За т'ва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора.Жалко за темата, идеята страшно много ми допадна и имах голямо желание да пусна снимката на колата ми, която бях подготвил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли да се направи нова тема и да се назначи някой да и е модератор. Така ще има филтрация някаква. Ако няма навити аз мога да поема това задължение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ... хубава тема беше ... трябваше да се попочисти според мен ... ма кот такова !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ама наистина ли е изтрита?! Ееееее, т'ва е кофти, имаше някои много хубави попадения. Вярно, че 60-70% от темата баха глупости и доста стерилни снимки, без да има каквото и да е "Арт-Усещане" в тях, ама не можеше ли да се изтрият тези снимки и в темата да останат само хубавите прачета. Можеше да се назначи наистина един модератор, който да контролира само качеството....и така. Можеше да се измисли нещо....но уви :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Направих си труда да я намеря и разгледам темата от А до Я, наистина е на 90% аналог на "Кой какво кара + снимка"Мислех да я зачистя и да я отворя, но това означава да останат 2 или най-много 5 мнения.....Пък и съгласете се, че не може който и да е от модераторите да се ангажира само с една тема....Да считам ли въпросът за изчерпан или имате предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих си труда да я намеря и разгледам темата от А до Я, наистина е на 90% аналог на "Кой какво кара + снимка"Мислех да я зачистя и да я отворя, но това означава да останат 2 или най-много 5 мнения.....Пък и съгласете се, че не може който и да е от модераторите да се ангажира само с една тема....Да считам ли въпросът за изчерпан или имате предложения?

Не може ли да сложите специално някой да е модератор само на тази тема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Направих си труда да я намеря и разгледам темата от А до Я, наистина е на 90% аналог на "Кой какво кара + снимка"Мислех да я зачистя и да я отворя, но това означава да останат 2 или най-много 5 мнения.....Пък и съгласете се, че не може който и да е от модераторите да се ангажира само с една тема....Да считам ли въпросът за изчерпан или имате предложения?

Не може ли да сложите специално някой да е модератор само на тази тема ?
Мишо ти е отговорил че не може :confused: още преди да го питаш! Че не може да някой модератор да се занимава само с една тема! Освен ако колга lordross не изявяваш желание ти да поемеш тази отговорност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lordross

Мишо ти е отговорил че не може :confused: още преди да го питаш! Че не може да някой модератор да се занимава само с една тема! Освен ако колга lordross не изявяваш желание ти да поемеш тази отговорност :)

Ами малко по-нагоре съм го изразил - само за въпросната тема :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

@lordross Това означава ли че доброволно се кандидатираш за това място?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФ топик@Al Capone :) Абе, Красене, сега наваля сняг и нещо много почна да се застояваш пред компютъра;) хайде да пием стига седя и спами във форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lordross Това означава ли че доброволно се кандидатираш за това място?

Стига да се навият модераторите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че искаш да се нагърбиш да решаваш? Модераторски права няма как да ти осигуриме но, ще свършиме и тая работа ;) Цъкаш докладвай на който и да е пост, пишеш това да, това не и който е на линия ще разчисти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Когато се налага и аз ще помагам на lordross! И ще го подкрепя за този му ентусиазъм! Пък след месец два ще го питаме ;) как се чуства ;) И ако някой има желание може да започне инициативата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че искаш да се нагърбиш да решаваш? Модераторски права няма как да ти осигуриме но, ще свършиме и тая работа :) Цъкаш докладвай на който и да е пост, пишеш това да, това не и който е на линия ще разчисти ;)

Звучи много разумно.За съжаление статива ми не е в мен, че да открия темата с няколко снимки :) Така, че да качва който има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...