Jump to content
Guest VTEC-power

радиатор за Сивик?

Recommended Posts

Guest VTEC-power

Здравейте колеги,Трябва ми радиатор за Сивик 92г. 1.5 16V, радиатора е от малките. Моя протече в горната част под металните скоби откъм двигателя. Сега съм го свалил да го наблъскам със силикон, ще видим дали ще стане нещо, та знае ли някой къде може да се намери нещо читаво за прилични пари (в София)? Проверих при арабите на Симеон, нямат втора употреба и искат над 300 за нов.Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radku

Пробвай се на Христо Ботев след реката, точно преди гарата. На два етажа е магазина и има голям надпис Христо Колев авточасти на едро и дребно.Аз от Стара Загора си вземам от тях части и цените им са доста ниски.Радиатор от тях излиза за около или дори под 250 лв.Съвет:Виж какво е долното захващане на дифузьора към радиатора, има два вида - на щипки и с болтове, по това се различават Двата Вида Радиатори за Д15Б2 и по ширината на радиатора - единият вид е с 2см по тесен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Незнам дали е голяма разликата с този на Д13Б2 мотора, ама моя също е малък и се беше спукал на няколко места по долното казанче. 30 кинта ми струваше да ми го залепят и да му направят профилактика. Вече втори месец го карам, няма и помен от течове и тем подобните му булшитс! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Пичове кажете верно от каде да намеря и аз радиатор за Д13Б2 че го закъсах много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC-power

Нищо не стана със силикона, явно не е хванал добре за пластмасата и изби от там, ще търся нов.Мерси за съветите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR
:rolleyes: Ред, казах ти каде има радиатор, ако не си го намерил сваржи се с мен ще сам в софиа след няколко дена да те заведа.На Цар Симеон е некаде около 127 номер гледате кам другата страна на улицата и виждате една моргичка с сини врати ватре има 2 радиатора от единиа купих аз перката много е хубав и другиа е читав искат им по 100 лева.Ако не ги намерите ще се разберем кога ще съм в София и ще заведа който иска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sashko

аз си купих от симеон точно преди опълченска на ниссенс чисто нов беше кам 200 лв което е приемливо .... стария не ми течеше но му се разбиждат мрежичките и ги няма 1/3 вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Инпас56- 168лв тънкия 189 лв е по дебелия радиатор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Днеска гледах в едно списание няква обява на фирма дето предлага всякакви радиатори, записах телефоните, но адреса го забравих.983 51 41 , 983 39 31

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest agg

Инпас56- 168лв тънкия 189 лв е по дебелия радиатор

импас 56 но варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Light

Незнам дали е голяма разликата с този на Д13Б2 мотора, ама моя също е малък и се беше спукал на няколко места по долното казанче. 30 кинта ми струваше да ми го залепят и да му направят профилактика. Вече втори месец го карам, няма и помен от течове и тем подобните му булшитс! :rolleyes:

Спукано ми е горното казанче, малко под капачката на радиатора и сълзи.Би ли ми казал, къде са ти го лепили?И все още ли няма помен от течове?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Light

Ще използвам снимката на street racing, да поясня къде точно е проблема.

Надявам се той да няма нищо напротив.

 

С бяла линия и стрелки съм показал горе-долу къде точно е пукнато и сълзи:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...