Jump to content
franki

Въпрос за кристалните фарове

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам Сивик 95та Д13Б2. Намислил съм да копувам кристални фарове и имам следния въпрос: с какви гнезда за крушки са и трябва ли да се преправя буксата за крушката? Моля някой, който е запознат да ми отговори. Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гнезда няма да преправяш защото те си вървяр с гнездата.но определено имат разлика при връзваненето защото оригиналните са ти едно зонови а енджал айя е дву зонов :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич действай спокойно, всичко става лесно и бързо.Benji, незнам как е при теб, (CRX) но на 5-та ген (в частnост моите фарове). Само демонтирах старите и единственият куплунг който резнaх беше за габаритите, които съответно свързах с ринговете. Иначе самият фар, (новият) си беше с куплунг който директно се свързва с оригиналният куплунг на колата който е за сток фаровете.Цялата история се случи точно за около 15 мин демонтаж, монтаж, свързване!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич действай спокойно, всичко става лесно и бързо.Benji, незнам как е при теб, (CRX) но на 5-та ген (в частnост моите фарове). Само демонтирах старите и единственият куплунг който резнaх беше за габаритите, които съответно свързах с ринговете. Иначе самият фар, (новият) си беше с куплунг който директно се свързва с оригиналният куплунг на колата който е за сток фаровете.Цялата история се случи точно за около 15 мин демонтаж, монтаж, свързване!!!

малко разводнявам темата за което съжелявам.но Мишо ,а при теб след като ги свърза така и си пуснеш дългите и четирите светлини ли ти светят или ..........?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко разводнявам темата за което съжелявам.но Мишо ,а при теб след като ги свърза така и си пуснеш дългите и четирите светлини ли ти светят или ..........?

Сори, че се намесвам, ама на 90% само дългите. Поне при мен е така, вътре във фаровете няма никаква "електроника" (релета), която да пуска и късите и дългите, при каране на дълги. Просто сивик-а си е изчислен за Н4, където отделно си светят само къси или само дълги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest franki

И аз мисля, че само дългите ще светят. Но е добре че става бързо, защото се бях притеснил. Мерси много за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич действай спокойно, всичко става лесно и бързо.Benji, незнам как е при теб, (CRX) но на 5-та ген (в частnост моите фарове). Само демонтирах старите и единственият куплунг който резнaх беше за габаритите, които съответно свързах с ринговете. Иначе самият фар, (новият) си беше с куплунг който директно се свързва с оригиналният куплунг на колата който е за сток фаровете.Цялата история се случи точно за около 15 мин демонтаж, монтаж, свързване!!!

Колега ако не е тайна би ли споделил за какви пари ги купи ??? Че и аз май се навих за такива но да знам просто как да се настройвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...