Jump to content
Guest Ombre

>>>Jubilejna sreshta<<<

Recommended Posts

Guest Ombre

Na 27 oct. se navurshva edna godina ot purvata sreshta na kluba.Pada se ponedelnik,no nali imashe predlozhenie za nacionalna sreshta na 26 oct.Tukmo shte se suchetajat dvete neshta. Dogodina mozhe da e evropejska:)Po dogodina svetovna:))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CiviC

!!! Значи има доста поводи за поливане,и си заслужава да е наистинаНАЦИОНАЛНАКакво ще кажете другари :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

ADH shte go prejiveq nqkak si 4e nqma da doidesh !!! .. a az sam navit za sreshtata SUPER :D .. tam shte sam !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

нещо май няма много мераклии за тази среща,та като гледам май ще се отложи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Posledno KVO PRAVIME ? shte ima ili ne .. vremeto togava shte e Dobro ako nese luja

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Аз традиционно съм си "ЗА".Жалко че АДХ смята да се въздържи, но мисля че е малко разочаровн - най-вече от разединението в клуба.ПП: Пич, НОРМАЛНО е. Успокой се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Е, Аз и без това несъм кой знае какъв "Ходна фен" като тебе - идвал съм само на две срещи, а Ти....ехееее.... :D:lol: Аз нямам място на подобни мероприятия - там е само за истинските фенове :D:P Майтап бря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chiko_

ADH ,мен ако питаш ти си най-голямия Хонда фен тук, даже на един приятел те преставих като жива енциклопедия...иначе аз съм ЗА срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

Аз съм ЗА, пък и без това бях на първата среща, нема се излагам баси, ама за съжаление нема да съм с нова Хонда :lol::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре ся ще има или няма да има?АДХ кога можеш?Ако трябва да я отложиме малко?Междодругото не е хубаво да се празнува предварително ама... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

PICHOVE .. are kazvaite kvo pravime sas sreshtata .. da se znae predvaritelno a ne da se razbereme v posledniq moment .. ?? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

И аз чакам някакво решение :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

АДХ не му се идвало щото станал голфаджия. Каза ми че японките съкс и голф2 рулз.Още водим преговори с него... Голям мързел тва момче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

И аз чакам някакво решение :D

:lol: njama sluchaj da e imalo tema puk da ne e imalo sreshta.kvo trjabva da se reshava.studenoto vreme ne bi trjabvalo da e problem,zashtoto ako e taka zimata ne bi trjabvalo da se sreshtame. :D az mislja che trjabva vseki da napishe AZ IDVAM ili AZ NE IDVAM. Az IDVAM. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest svetlio

значи среща ще има :D решено е! спрете да се чудете! който иска и има възможност да заповяда.26.10.2003, неделя, 13:00 часа.аз идвам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

И аз най-вероятно.Трябва да се полее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ами ще реша към петък, но стига да има повечко фенове,ще дойда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Аз традиционно съм си "ЗА".Жалко че АДХ смята да се въздържи, но мисля че е малко разочаровн - най-вече от разединението в клуба.ПП: Пич, НОРМАЛНО е. Успокой се.

Za kakvo razedeninenie stava vupros, zashtoto az neznam ?? :lol::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keksy

А съм и с двата крака там! :D

На последната неуспях да дойда, но Националната няма да я пропусна. :D Предполагам, на обичайното място! :lol:

See ya, guys and girls!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Az idvam!! Ako niakoi ne znae to4no kade e sreshtata, moje da se orientira po-diriata ot maslo teklo prez Auspuha mi po asvalta!!!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

AZ IDVAM-ako si opravia reikata s hondata,ako ne pak s taksi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

az lichno wuznameriavam da doida. nooo do kraia na sedmicata ima mnogo wreme wse oshte

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martyhonda

Mnogo e hubavo 4e maniacite imame ve4e sait!!!Lo6oto e 4e za tazi Jubilejna sre6ta starozagorcite ne mojem da doidem i NAI-NAI LO6OTO e 4e az sum golijam HONDAFEN a vse o6te njamam HONDA,no se nadjavam v blizko bade6te i tova da stane.No dotogava 6te si karam koleloto:)) :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Mnogo e hubavo 4e maniacite imame ve4e sait!!!

Lo6oto e 4e za tazi Jubilejna sre6ta starozagorcite ne mojem da doidem i NAI-NAI LO6OTO e 4e az sum golijam HONDAFEN a vse o6te njamam HONDA,no se nadjavam v blizko bade6te i tova da stane.No dotogava 6te si karam koleloto:)) :)  :)  :)

Hei martyhonda, kakuv vi e problema na starozagorci che ne mojete da doidete? Nali ideiata e da doidat hora ot ciala bulgaria? Iako e che si fen, i az niamam honda vse oshte, ne karam i kolelo, zashtoto niamam kolelo honda :) Pojelavam ti v nai-skoro vreme niakoia rezachka, s koiato da smenish tova kolelo... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:( съжалявам много, но не ми стигна времето да дойда на срещата :unsure: с този панаир цяла седмица не съм влизал дори във форума :rolleyes: но весело изкарване на всички фенове, а по-нататък ще се видиме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Жалко... Е, аз поне след малко тръгвам. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...