Jump to content
Guest PoweRG

Британци класираха най-надеждните употребявани коли

Recommended Posts

Guest PoweRG

Статията във вестник Дневник

тук !!!

 

И победителя за втора поредна година е :

 

 

 

ХОНДА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз не че вярвам на тия класации , ама се кефя като Хонда е номер 1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и да не се вярва на тези класаций нали те прочуват по света марката Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) VERY NICE !--> тази класация е подобна на:.. преди ВРеме в АУТО билд ПАК имаше подобна картинка топ 4-5 само японски коли , немските и др-те там:) доста назад. :P Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

когато фактите говорят и господ мълчи :):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да споменавам западните морги, то си е ясно че японските са номер 1.обаче понеже имам и toyota небих казал че са лоши даже никак. Особено в горенето toyotata е доста по добре : toyota 1.6 84 hp 10/100 градско гасhonda 1.5 vtec-e 90 hp 10/100 градско бензин (и двете ги стряскам :) )относно здравината чесно да кажя се замислям коя е по здрава като се има на предвид че toytata e 86 година.,а относно вървене няма спор honda мачка :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гот, но дали това не е PR тактика за увеличение на продажбите :) :) :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди една година Джазката беше най - надеждна - сега най-лош модел за Хонда!?! Как става тази работа ? А пък и не виждам основен играч в тези класации - МАЗДА !

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Най-лош според мен не озна4ава 4е не струва.Просто сравнение с другите модели е най-несполу4лив.Надявам се ме разбрахте правилно :hondarulez: въпреки оплетеното ми обяснение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно новите Хонди не са чак толкова лоши, колкото ги искарват някой колеги :P Интересно.......темата пък за статистиката на ТЮФ хич не ми хареса. Там Хонда беше по-трошлива даже и от VW, AUDI и FORD, които са оплюти от всички класации за надеждност. :P Имах предвид този линк: Honda Civic - reliability rating -- TÜV reportsСравнете тук Civic-а с избрана от Вас марка. Явно германците за пореден път си пипат класациите, за да не правят лоша реклама на най-популярните си родни автомобили. :hondarulez:

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам ако си говорим за немски коли всеки иска да седне в мерцедес с класа или ауди ес8 например ама те са друг клас ама на пример аз бих седнал в най новия сивик в сравнение с голф 5 или в най новия акорд в сравнение с най новата вектра например :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...