Jump to content
Guest TheDevilTwin

Срещичка

Recommended Posts

Guest icho

Има ли някой който ще ходи към Пловдив?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

V-Tec, идеята ти е супер, но пък не всички имат възможност...... пък и нищо не пречи наши "представители" :blink: да се разходят до пловдив.

 

Просто темата да си я ползваме и за уговорка на срещата и за ходенето до пловдив, щото вече е ясно че неможем всички да дойдем във филибето :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

V-Tec, идеята ти е супер, но пък не всички имат възможност...... пък и нищо не пречи наши "представители" :ppp да се разходят до пловдив.

 

Просто темата да си я ползваме и за уговорка на срещата и за ходенето до пловдив, щото вече е ясно че неможем всички да дойдем във филибето :unsure:

Напълно те подкрепям :P , защото аз също няма да мога, да дойда до Пловдив, въпреки голямото си желание :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Значи аз в неделя ще тръгвам от София за Пловдив ( благодарения на колегата Vtec :unsure: ) сутринта разбира се най-късно към 10 00 чеса , но понеже пътят е някъде към час и половина , ако не се кара бързо :blink: не ми пречи да си оговоря среща с тези които ще идват от София,така че казвайте къде да се чакаме :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

много се радвам за срещичката в Софиял Надявам се да се съберем доста маниаци :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

icho Публикувано на Jan 10 2005, 05:45 PM   Има ли някой който ще ходи към Пловдив?

Аз мисля да се разходя до Пловдив, че и без това имам малко работа там :unsure:.Тино

10 00 чАса :blink:

,

не ми пречи да си оговоря среща с тези които ще идват от София,така че казвайте къде да се чакаме

Мисля 10 часа е най-доброто време, нито прекалено рано, нито толкова късно :ppp Полигона как звучи, че всички го знаем, а може и на бензиностанцията Опет, която е на колелото на Дървеница м/у разклоните за студ. град и Младост? Там правят хубаво кафе както и бензина готин :P Казвайте коя идея е по добра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

НА 16ТИ ОКОЛО 12-13 ВИ ЧАКАМЕАКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ МОГАТ ДА ПАТУВАТ И С КОЛЕГАТА TINOНИЕ СЪЩО НЕ СМЕ ИМАЛИ МНОГО ВАЗМОЖНОСТИ КАТО ИДВАХМЕ ДО СОФИЯ(всеки е зает а и бенза си е с пари) :unsure: - ,НО ЖЕЛАНИЕТО ПРАВИ ЧУДЕСА КОЛЕГИ ДОБРЕ СТЕ НИ ДОШЛИ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Яяяяя :ppp какво стана :blink: vtec искам и аз да пътувам като Тино - благодарение на теб ;) Шегувам се :P И при мен мисля да има едно две места така че :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги значи още е под въпросителна дали ще пътувам неделя или събота вечерта,ще ви кажа като разбера , а за среща нямате грижи , само да не е на полигона , много се отклоняваме от крайната дистинация :blink::ppp Опет или Лукойл след караулката се тая за мене :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

бензиностанцията Опет, която е на колелото на Дървеница м/у разклоните за студ. град и Младост?

Кьде в Дьрвеница има колело се пита в задачката? :unsure: Леко уточнение че тази бензиностанция се намира в Мусагеница, а Дьрвеница е малко по нагоре-около 2 км оттам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

последно в софия ще сме в сабота????така ли ??? и от колко часа???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

последно в софия ще сме в сабота????така ли ??? и от колко часа???????

В неделя бе! :unsure: Чети внимателно темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Обърквация !!!Не е зле, до Петък някой да каже конкретно, кой, къде и кога...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Неделя 13;00 на полигона в Ст.град.Там ще се разберем за преместване на мястото на срещите за напред.Има идеи ,които трябва да се обсъдят.Не е необходимо за кой ли път да се точат дебати къде и кога ще се срещаме.Имаше предложение срещите да се провеждат всяка последна неделя от месеца и само да се пуска едно напомняне във форума.Мисля че ще е много по-лесно ако стане така.Елате повече :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги няма да имам удоволствието да пътувам от София за Пловдив с вас :thumbs: още събота ще съм си в Пловдив :mellow: Омбре няма проблем , ще обсъдим и ние този въпрос в Пловдив :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Добре, аз тръгвам за Пловдив, че и без това имам малко работа там :worthy: Щеше ми се и в сф да съм, но просто няма как да съм на две места по едно и също време :thumbs: Нека, ако някой друг ще пътува за Пловдив, да се чакаме в 10-10:15 часа на бензиностанция Опет, която е на колелото на Цариградското /При 4-ти км - Фриско :mellow: /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Дабре де... аз като съм на (приблизително) еднакво разстояние от София и Пловдив :blink: на коя среща да отида?!? :D:blink: :(P.S. Ще взема този път да уважа колегите от Филибето :D:D:shock::o:confused: Дръж се, Тони (Майна) - идвам да ги "бегаме" :blink:

Редактирано от Rebel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vinnie

Vtec към колко сме канени ? :confused::blink:

dobre de az sam za i na 15 ama posledno na 15 ili 16 ostava srestata v plovdiv stot se umorih ve4e.tino mi kaza za 16.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Цитат (Tino @ Jan 6 2005, 01:40 AM) Vtec към колко сме канени ?    dobre de az sam za i na 15 ama posledno na 15 ili 16 ostava srestata v plovdiv stot se umorih ve4e.tino mi kaza za 16.

И ще е на 16 :blink: Не ти го казвам да те лъжа :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

последно утре се надявам да има повечко хорица :confused: в щудгард :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги не знам кой къде е идвам,ама ние си заформихме сносна и интересна срещичка :confused: сними до два дена.Има и клипчета с гонка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

е, колеги сбирчицата беше скромна и много мръзовита, но все пак се състоясори че няма снимки, ама се отплеснах с оная гума и забравих дори да дам на някой апарата :ph34r:следващия път дано да не е толкоз :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

е, колеги сбирчицата беше скромна ...

Как бе, Емо? Не беше чак толкова ... виж накрая по масите колко народ бяхме :P А за снимките много лошо се наруши традицията :cool: Иначе от Варненските снимки оная с вдигащите врати нагоре :rolleyes::ph34r: просто ми изтекоха 'чичките :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Как бе, Емо? Не беше чак толкова ... виж накрая по масите колко народ бяхме :rolleyes:

Мдааааа имаше и такива дето дойдоха само за масата обаче пьк си трьгнаха последни :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...